تازه های سایت

پربیننده ها

کد مطلب: 35934
6. شهريور 1397 - 11:24
رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان نهاوند گفت: نهاوند، چهارشنبه ۶ شهریورماه میزبان میهمانان رویداد همدان ۲۰۱۸ است که برنامه‌های این روز شامل بازدید از سراب گیان و حمام حاج آقاتراب و اماکن تفریحی و تاریخی است.

به گزارش پایگاه خبری گرو، محسن جانجان در جمع خبرنگاران نهاوند گفت: برگزاری جشنواره عسل و برپایی ۱۵ غرفه صنایع دستی همراه با برنامه‌های شاد فرهنگی از مهمترین برنامه‌های این اداره در قالب رویداد همدان ۲۰۱۸ و جشنواره تابستانی در شهرستان نهاوند است.

 
وی ادامه داد: در شهرستان نهاوند به مدت ۴ شب از ۶ شهریورماه از ساعت ۱۸ تا ۲۰ در شهر گیان و از ۲۲ تا ۲۴ در پارک کوثر نهاوند میزبان مردم با رویداد ۲۰۱۸ هستیم.
 
جانجان بیان کرد: همچنین پنج شنبه ۸ شهریورماه ساعت ۲۱ جشن ۴۰ سالگی انقلاب اسلامی همزمان با اختتامیه برنامه‌های رویداد ۲۰۱۸ به صورت پخش زنده از شبکه استانی همدان و شبکه سراسری شما در پارک کوثر برگزار می‌شود.
 
وی با بیان اینکه رویداد ۲۰۱۸ فرصتی برای معرفی ظرفیت‌های نهاوند است، گفت: رویداد فرهنگی ۲۰۱۸ فرصت مهمی برای معرفی ظرفیت‌های گردشگری نهاوند است و ما نباید از این فرصت مهم غافل شویم.
 
جانجان تصریح کرد: در این رویداد همدان میزبان میهمانان ویژه‌ای از کشورهای مختلف است و به عقیده بنده سهم شهرستان از رویداد ۲۰۱۸ در واقع این است که ما چه اندازه بتوانیم در حوزه گردشگری نهاوند را معرفی کنیم.

دیدگاه شما

سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام
شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار