تازه های سایت

کد مطلب: 35907
22. مرداد 1397 - 15:12
فعالان شبکه های مجازی در استان همدان در واکنش به وضعیت این روزهای بازار و مشکلات گرانی و تعطیلی واحدهای تولیدی دو هشتگ "متین_برو، مرگ_صنعت_همدان" را ترند توییتر کردند.

به گزارش پایگاه خبری گرو، یک مطالبه عمومی مردم استان همدان به توییتر کشیده شد و همدانی ها هشتگ "متین_برو" را ترند توییتر کردند

در پی انتقاد فعالان و کارشناسان اقتصادی استان همدان و همچنین مردم نسبت به وضعیت نابسامان واحدهای تولیدی صنعتی و عملکرد ضعیف رئیس سازمان صنعت و معدن استان همدان توییت های مختلفی با هشتگ #متین_برو انجام شده است.
 این نوع اعتراض توییتری مردم نشان از عملکرد ضعیف این مدیریت میدهد و مردم خواستار تغییر و تحول مدیریتی در این سازمان شدند.

در برخی از این توییتهای مردم آمده است که آقای متین با مدیریت ضعیفش موجب ناکارآمی واحدها شده و تلاشی برای بازگرداندن واحدهای راکد نمی کند.

ناامید کردن جوانان از آینده کشور ودامن زدن به مسئله بیکاری توطئه جدید دشمنان نظام است که مسئولان بایستی با برنامه ریزی این مسائل را مدیریت کنند.

استان همدان در این راستا دارای پتانسیل ها وظرفیت های کشاورزی،صنعت و گردشگری برای اشتغالزایی است.

پتانسیل مغفول صنعت ومعدن همدان شاه بیت بی تدبیری متولیان امر در استان می باشد که با تغییر وتحولات در سکان داری این اداره کل و آمدن متین به عنوان سرپرست اداره کل صنعت معدن تجارت استان همدان هنوز دردی از دردهای تولیدکنندگان و جوانان جویای کار درمان نشده است.

به طوری که در این سوئ مدیدیت ها بیشتر کارگاه های تولیدی استان تعطیل و جمعیت جوانان بیکار افزوده شده است.

این در حالی که مردم هم از این وضعیت رضایت ندارند و مطالبه گری جوانان و تولید کنندگان همدانی به فضای مجازی کشیده شده است به طوری که در شبکه های اجتماعی تویتر و اینستاگرام،مردم با هشتک #متین_ برو و  #قتل_صنعت_همدان مخالفت خود را به صورت گسترده نشان دادند و خواستار عزل مدیدیت اداره کل صنعت استان شدند.

به نظر می رسد برای تقویت صنعت در استان،فعال سازی چرخ های کارگاه های تعطیل شده و کاهش نرخ بیکاری در استان نیازمند تغییر وتحول مجدد در مدیریت اداره کل صنعت معدن تجارت استان هستیم.

 

دیدگاه شما

شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام