تازه های سایت

کد مطلب: 35897
19. مرداد 1397 - 15:01
فرمانده انتظامی نهاوند از دستگیری سارقان حرفه‌ای منازل شهروندان نهاوندی و معرفی آن‌ها به مراجع قضایی خبر داد.

سرهنگ احمد ساکی در گفتگو با پایگاه خبری گرو، گفت: طرح ارتقای امنیت اجتماعی با تلاش شبانه‌روزی عوامل انتظامی با شدت و جدیت در حال اجرا است و نتایج خوبی به همراه داشته است.

وی اظهار داشت: در راستای اجرای این طرح و در پی وقوع یک فقره سرقت منزل دریکی از محلات شهرستان بررسی موضوع در دستور کار مأموران قرار گرفت.

فرمانده نیروی انتظامی نهاوند افزود: با انجام اقدامات اطلاعاتی و پلیسی  متهم شناسایی و دستگیر که در بازجویی‌ها و تحقیقات به سرقت منزل اعتراف کرد.

وی عنوان کرد: همچنین 3 نفر خریدار اموال مسروقه نیز باراهنمایی وی دستگیر و کلیه متهمان با تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند

ساکی در ادامه به دیگر نتایج اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی اشاره کرد و گفت: در این طرح همچنین مأموران پلیس موفق به کشف ۵ فقره سرقت و بیش از ۳ هزار عدد داروهای غیرمجاز شدند.

 وی بیان داشت: در این عملیات‌ها ۲ نفر سارق توسط پلیس دستگیر شدند که در بازجویی‌ها و تحقیقات پلیسی به یک فقره سرقت اماکن خصوصی و ۴ فقره سایر سرقت‌ها اعتراف کردند.

فرمانده انتظامی نهاوند افزود: همچنین در اجرای این طرح ۳ هزار و ۸۵۰ عدد قرص غیرمجاز، مقادیری اقلام ضد فرهنگی و مواد مخدر صنعتی و سنتی کشف و در این خصوص ۴ نفر را دستگیر شدند.

وی گفت: در این مأموریت‌ها همچنین تعداد ۷۲۰ ثوب البسه قاچاق از یک دستگاه خودرو سواری به ارزش ۲۵۰ میلیون ریال کشف شد.

فرمانده انتظامی شهرستان نهاوند در پایان از همشهریان درخواست کرد: برای حفظ و نگهداری اموال خود و حفاظت از منازل و نکات ایمنی را رعایت کنند و هشدارهای پلیسی را مدنظر داشته باشند و موارد مشکوک را به پلیس 110 گزارش دهند.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام
شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان