تازه های سایت

کد مطلب: 35861
28. تير 1397 - 9:27
فرماندار نهاوند گفت: اشتغال خط قرمز مسئولان استانی و شهرستانی است ولی با ادامه این روند فعلی، اسشتغال در شهرستان نهاوند به جایی نمی رسد و نیازمند تلاش بیشتر است.

به گزارش پایگاه خبری  گرو،  مراد ناصری در دهمین کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان نهاوند گفت: بیکاری دو رقمی شهرستان نهاوند با جذب ۱۷ میلیارد تومان حل نمی شود و باید به فکر جذب اعتبارات بیشتر باشیم.

وی اظهار داشت: این ادبیات نمی شود را از ادبیات اداری نهاوند حذف کنید؛ همه چیز می شود و باید این تفکر جایگزین تفکر قبلی شود چون با ادامه روند فعلی وضعیت اشتغال شهرستان به جایی نمی‌رسد.

فرماندار نهاوند افزود: در این مسیر کسانی هستند که خسته می شوند و کسانی هستند که نمی خواهند با سیستم هماهنگ شوند که در این صورت مردم هم آن مدیر را نمی خواهند.

وی عنوان کرد: اشتغال خط قرمز مسئولان استانی و نهاوندی و کارگروه اشتغال شهرستان است.

ناصری عنوان کرد: برخی مدیران‌ که نمی توانند، به شکلی برای مدیران توانمند مشکل ایجاد می کنند که باید این رویه تبدیل به همکاری و همدلی شود و کسی که کار می کند و خدمت گذار مردم باشد تا آخر مردم و بنده از آن مدیر حمایت می کنیم.

وی ادامه داد:هیچ وقت ناامیدی را به کارگروه اشتغال راه نمی دهیم و هر روز امید را در دل ناامیدان و نیازمندان تسهیلات ایجاد می کنیم.

فرماندار نهاوند گفت: بانکها تعامل خوبی با ستاد اشتعال دارند ولی از بانکها انتطار بیشتری داریم و با این شکل نمی شود کارکرد؛ بانک ها باید بیشتر پای کار بیایند تا مشکلات حل شود.

وی بیان داشت: زمینه های تعامل و همکاری در شهرستان موجود است و باید در جلسه اشتغال همه حرفها و کمبودها گفته شود و باید تعریف از یکدیگر و رودربایستی را کنار بگذاریم.

ناصری گفت: انتظاری که از بخشداران داریم این نیست و باید برای اشتغال تلاش بیشتری انجام دهند و در جلسات بعدی باید گزارش بدهند که چکاری کرده اند و نباید امار بدهند باید اعلام کنند که چه طرحی اجرایی شده و موجب ایجاد اشتغال شده است.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام