تازه های سایت

کد مطلب: 35747
17. ارديبهشت 1397 - 1:28
مسئول انجمن سینمای جوان نهاوند گفت: همزمان با برگزاری اولین جشنواره ملی پویا نمایی در استان همدان ، 6 فیلم بلند و 40 فیلم کوتاه در این شهرستان اکران شد.

به گزارش پایگاه خبری گرو، عباس اصغری در گفت و گو با ایرنا افزود: این فیلم ها در پنج سالن نمایشی شهرستان شامل 2 سالن نمایشی شهر نهاوند و همچنین در شهرهای فیروزان ، گیان و برزول به نمایش در آمده است.
وی گفت: در سالن های شهر نهاوند روزانه سه فیلم در سه نوبت برای دانش آموزان و کودکان به نمایش در می آید و در شهرهای تابعه نیز این فیلم ها در 2 نوبت صبح و عصر پخش می شود.
مسئول انجمن سینمای جوان نهاوند گفت: علاوه بر پخش فیلم های بلند پویا نمایی ، 40 فیلم کوتاه نیز همزمان با پخش فیلم های بلند در هر پنج سالن نمایش داده می شود .
وی برگزاری این جشنواره را در سطح استان و شهرستانها مایه شور و نشاط کودکان و نوجوانان عنوان کرد و گفت: برگزاری این جشنواره که با استقبال خوبی روبرو شده علاوه بر ایجاد شور و نشاط در بین دانش آموزان نقش مهمی در زمینه توسعه هنر پویا نمایی در سطح استان و شهرستانها دارد.
اولین جشنواره پویانمایی به مدت سه روز از 15 تا 17 اردیبهشت ماه با حضور هنرمندانی از سراسر کشور در شهر همدان درحال برگزاری است.

دیدگاه شما

شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام