تازه های سایت

کد مطلب: 33373
11. آبان 1396 - 8:18
مدیر تبلیغات اسلامی نهاوند گفت: مردم نهاوند و شهرهای گیان، فیروزان و برزول هم‌زمان با سراسر کشور با حضور در راهپیمایی روز مبارزه با استکبار جهانی حماسه‌ای دیگر خلق می‌کنند.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین موسی محبی در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری گرو، گفت: در روز 13 آبان ملت ایران اسلامی همپای دانش آموزان در راهپیمایی روز 13 آبان حضور پرشوری خواهند داشت و جواب یاوه‌سرایی‌های مقامات آمریکایی را خواهند داد.

وی اظهار داشت: آمریکایی‌ها همواره در حال توطئه‌چینی برای ضربه زدن به کشورمان هستند که حضور پرشور مردم در راهپیمایی روز ملی مبارزه با استکبار جهانی بار دیگر آن‌ها را ناامید می‌کند و جواب محکمی به آن‌ها خواهد بود.

محبی گفت: با توجه به اظهارات مقامات آمریکایی و تهدید و تحریم مردم ایران امسال مردم بسیار پرشورتر از گذشته شعار "مرگ بر آمریکا " را فریاد خواهند شد.

مدیر اداره تبلیغات اسلامی نهاوند افزود: مردم ایران اسلامی همواره نشان دادند به ارزش‌های انقلاب اسلامی پایبند هستند و در این روز نیز بار دیگر از اقدامات و اظهارات آمریکایی‌ها اعلام انزجار می‌کنند.

وی عنوان کرد: مردم ولایتمدار و شهیدپرور نهاوند نیز هم‌زمان با سراسر کشور در روز شنبه با برپایی راهپیمایی روز 13 آبان بار دیگر با آرمان‌های امام خمینی (ره) و شهدا تجدید پیمان می‌کنند.

محبی گفت: برای هرچه بهتر برگزار شدن راهپیمایی 13 آبان در نهاوند جلسات هماهنگی برگزارشده است و همه‌چیز برای حضور پرشور مردم در این مراسم مهیا شده است.

وی اظهار داشت: علاوه بر نهاوند در شهرهای فیروزان، گیان و برزول نیز مردم با حضور خود حماسه‌ای دیگر می‌آفرینند و در این شهرها هم مراسم روز 13 آبان برگزار می‌شود و جلسات هماهنگی در این بخش‌ها برگزارشده است.

مدیر تبلیغات اسلامی نهاوند افزود: راهپیمایی شهر نهاوند از ساعت 10 صبح روز شنبه از مقابل مسجد شهید حیدری نهاوند آغاز می‌شود و سپس در میدان امام خمینی (ره) حاضران از سخنان حجت‌الاسلام‌والمسلمین عباسعلی مغیثی امام‌جمعه این شهرستان استفاده می‌کنند.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام
شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان