تازه های سایت

کد مطلب: 32902
12. مهر 1396 - 9:41
مدیر شبکه بهداشت و درمان نهاوند گفت: عملیات احداث ساختمان ""MRI بیمارستان شهید آیت‌الله قدوسی نهاوند 35 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

به گزارش پایگاه خبری گرو، مومنعلی دارابی در گفت‌وگو با خبرنگاران گفت: عملیات اجرایی ساختمان MRI این شهرستان از مردادماه امسال آغاز و پیش‌بینی می‌شود تا چند ماه آینده این بخش آماده و بهره‌برداری شود.

وی اظهار داشت: این پروژه در حال حاضر 35 درصد پیشرفت فیزیکی دارد که با تکمیل آن بسیاری از مشکلات همشهریان نهاوندی مرتفع خواهد شد و خدمت خوبی به مردم عزیز نهاوند است.

مدیر شبکه بهداشت و درمان نهاوند افزود: با نصب این دستگاه از اعزام بیماران این شهرستان و شهرستان‌های اطراف به همدان و یا سایر شهرستان‌های دیگر خودداری خواهد شد و می‌توان خدمات‌رسانی بهینه‌ای به بیماران ارائه داد.

وی همچنین گفت: انتخابات هیئت‌مدیره موسسه خیریه بیمارستان شهید آیت‌الله قدوسی در سالن همایش بیمارستان برگزار شد که در این انتخابات که با حضور کارکنان بیمارستان برگزار شد اعضای هیئت‌مدیره و بازرس موسسه خیریه بیمارستان برای مدت دو سال انتخاب شدند.

 در این انتخابات مومنعلی دارابی با اکثریت آرا به‌عنوان مدیرعامل، آقای سرداری به‌عنوان رئیس هیئت‌مدیره و آقایان سیف، امرایی و روستایی به‌عنوان اعضای اصلی انتخاب شدند.

همچنین آقای پاکار و خانم نفیسی به‌عنوان اعضای علی‌البدل و آقایان محمدرضا سلگی و داود سلگی به ترتیب به‌عنوان بازرس و علی‌البدل بازرس این موسسه برای دو سال انتخاب شدند.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام
شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند