تازه های سایت

کد مطلب: 32729
1. مهر 1396 - 7:24
معاون فرماندار نهاوند گفت: مبارزه اثر بخش با مواد مخدر نیازمند عزم و اراده همگانی از سوی مسئولان و عموم مردم است.

به گزارش پایگاه خبری گرو، سیدرضا سلامتی صبح امروز در جلسه ستاد مبارزه با مواد مخدر شهرستان نهاوند اظهار داشت: بی شک تقابل کارشناسانه، هدفمند و علمی با پدیده شیوع انواع مواد مخدر سنتی و صنعتی می‌تواند به کاهش قابل توجه دیگر آسیب‌های اجتماعی ختم شود.

سلامتی با تاکید بر اینکه مبارزه اثر بخش با مواد مخدر نیازمند عزم و اراده همگانی از سوی مسئولان و عموم مردم است، افزود: باید از ظرفیت کارشناسان و نخبگان علمی، فرهنگی و اجتماعی و ایده‌پردازی‌های کارشناسانه و برخوردار از ضمانت اجرایی برای مبارزه با مواد مخدر استفاده کرد.

وی افزود: توجه ویژه به مقوله های اشتغالزایی، تولید و بهبود اوضاع معیشتی با در پیش گرفتن برنامه‌های اقتصاد مقاومتی مهمترین راهبرد مبارزه ریشه‌ای با شیوع مواد مخدر و دیگر آسیب‌های اجتماعی در جامعه است و دستگاه‌های مختلف اجرایی در زمینه مقابله با این آسیب‌ها به صورت مستقیم و یا غیر مستقیم نقش دارند.

معاون فرماندار نهاوند بیان داشت: موضوع پذیرش اجتماعی و پذیرفته شدن بهبود یافتگان اعتیاد در جامعه از نکات مهمی است که باید مورد توجه جدی قرار بگیرد.

سیدرضا سلامتی گفت: وظیفه دولت نیز در این زمینه تسهیل‌گری و گذاشتن امکانات در اختیار مردم است و ما باید در این زمینه هم‌افزایی داشته باشیم و همه دستگاه‌های اجرایی نیز باید از بخشی نگری چشم پوشی کنند و هم‌چنین خانواده‌ها را باید وارد بحث مبارزه با مواد مخدر کنیم.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام
شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد