تازه های سایت

کد مطلب: 31301
29. خرداد 1396 - 9:40
فرماندار نهاوند گفت: راهپیمایی روز جهانی قدس روز جمعه علاوه بر شهر نهاوند در بخش‌های گیان، برزول و خزل برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری گرو، کریم حمیدوند در جلسه هماهنگی برگزاری مراسم روز جهانی قدس گفت: مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس با حضور مردم مؤمن و روزه‌دار شهرستان نهاوند در ۴ منطقه این شهرستان برگزار می‌شود.

وی اظهار داشت: مردم همیشه درصحنه شهرستان نهاوند امسال نیز در روز جهانی قدس ضمن اعلام انزجار از اقدامات استکبار جهانی و رژیم کودک کش صهیونیستی با آرمان‌های بلند انقلاب اسلامی تجدید میثاق خواهند کرد.

فرماندار نهاوند افزود: روز جهانی قدس از ابتکارات حضرت امام خمینی (ره) است که در سراسر دنیا با حضور گسترده مردم در جهت همبستگی با مردم مظلوم فلسطین و اعلام انزجار از سیاست‌های رژیم صهیونیستی برگزار می‌شود.

حمیدوند فرماندار اظهار داشت: تفرقه‌ای که به دشمن مجال می‌دهد تفرقه داخلی است لذا حفظ وحدت از اوجب واجبات است و شرکت در راهپیمایی روز قدس دشمنان را ناکام خواهد کرد.

وی عنوان کرد: به‌رسم هرساله برای برگزاری هرچه بهتر این مراسم در شهرستان نهاوند جلساتی برگزارشده است و تمهیداتی اندیشیده شده است.

حمیدوند گفت: با هماهنگی‌های صورت گرفته مسیرهای راهپیمایی این روز در شهر نهاوند مشخص شد و در شهرهای گیان، فیروزان و برزول با هماهنگی بخشداران این مسیرها مشخص می‌شود.

فرماندار نهاوند اظهار داشت: بر این اساس راهپیمایی در شهر نهاوند با تجمع از مقابل مسجد شهید حیدری از ساعت 11 آغاز می‌شود و سپس از چهارراه ابوذر، خیابان ابوذر، خیابان پیروزی، میدان امام (ره) تا مصلای نماز جمعه ادامه می‌یابد.

وی ادامه داد: بعد از عبور از خیابان‌های شهر نهاوند راهپیمایان در مصلا نماز جمعه این شهرستان تجمع می‌کند و از سخنرانی حجت‌الاسلام مغیثی امام‌جمعه این شهرستان استفاده می‌کنند.

حمیدوند گفت: همچنین به‌منظور هرچه بهتر برگزار شدن مراسم راهپیمایی محدودیت‌های ترافیکی و امنیتی در سطح شهرستان نهاوند اجرا می‌شود به‌طوری‌که از ساعت ۱۱ صبح و هم‌زمان با تجمع راهپیمایان محدودیت تردد در خیابان ۱۷ شهریور اجرا می‌شود.

وی بیان داشت: با شروع به حرکت راهپیمایان این محدودیت‌های ترافیکی در میدان ابوذر، خیابان ابوذر، چهارراه ۲۲ بهمن، چهارراه هلال‌احمر و میدان امام (ره) و مصلا نهاوند به اجرا گذاشته می‌شود.

فرماندار نهاوند افزود: مراسم راهپیمایی روز قدس علاوه بر شهر نهاوند در بخش‌های خزل، زرین‌دشت و گیان برگزار می‌شود.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام