تازه های سایت

کد مطلب: 30325
26. فروردين 1396 - 8:18
رئیس اداره ورزش و جوانان نهاوند گفت: در سال ۹۵ کمیته برنامه‌ریزی نهاوند یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان اعتبار برای پروژه‌های ورزشی نهاوند در نظر گرفت که تاکنون بخشی از این اعتبار تخصیص پیدا نکرده است.

به گزارش پایگاه خبری گرو، محرم روزبه با اعلام این خبر اظهار داشت: در سال 95 به هزار و 408 نفر از جوانان شهرستان نهاوند مبلغ 123 میلیارد و 810 میلیون ریال وام ازدواج پرداخت شده است.

وی تصریح کرد: همچنین برگزاری هفت همایش و جشن ازدواج با حضور هزار و 550 نفر شرکت کننده، برگزاری دو مراسم گلریزان با حضور و مشارکت بی‌نظیر خیرین، برگزاری 14 کارگاه آموزشی برای 900 نفر از جوانان در خصوص آموزش معیارهای اخلاق در خانواده و زندگی، سبک زندگی علوی و فاطمی و غیره از جمله فعالیت‌ها و برنامه‌هایی است که در سال 95 توسط اداره ورزش و جوانان شهرستان نهاوند اجرا شده است.

روزبه افزود: امسال در نظر داریم تمام سالن‌ها و اماکن ورزشی شهرستان نهاوند برای جلوگیری از سوء استفاده مالی به کارت‌خوان و دوربین الکترونیکی مجهز کنیم و قول می‌دهیم تمام بدهی‌های سالن‌های ورزشی شهرستان را به صفر برسانم.

وی عنوان کرد: همچنین امسال در نظر داریم سالن‌های ورزشی شهرستان نهاوند را سازماندهی کنیم و در حال حاضر این سالن‌های ورزشی تحت نظارت مستقیم اداره ورزش و جوانان نهاوند قرار دارند و هم‌چنین برای نگهداری بهینه سالن‌های ورزشی شهرستان نگهداری این سالن‌ها را به هیئت‌های ورزشی واگذار کنیم و درآمد این سالن‌ها به حساب هیئت‌های ورزشی واریز می‌شود.

روزبه بیان کرد: از این پس تمامی هیئت‌های ورزشی آقایان و بانوان ارزیابی می‌شوند و در هیئت‌های بی‌تحرک و کم‌کار تغییراتی اساسی ایجاد خواهیم کرد و در نظر داریم سکان این هیئت‌ها را به دست نیروهای جوان و قهرمانان سپرده شود.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان نهاوند اظهار داشت: در سال 95 برای تعمیر و تجهیز اماکن ورزشی شهرستان نهاوند 30 میلیون تومان اعتبار مصوب شده بود که 35 درصد تخصیص پیدا کرد که مبلغ بسیار ناچیزی بود ولی امسال اعتبار خوبی برای تعمیر و تجهیز اماکن ورزشی شهرستان اختصاص پیدا می‌کند.

وی به پروژه‌های نیمه تمام ورزشی شهرستان نهاوند اشاره کرد و گفت: در نهاوند 9 پروژه نیمه تمام ورزشی وجود دارد که اعتبار آن‌ها از محل اعتبارات ملی و استانی است و برای اتمام این پروژه‌ها نیاز به تامین اعتبار داریم.

روزبه تصریح کرد: این پروژه‌ها شامل پروژه مجتمع ورزشی بانوان نهاوند، پروژه سالن باستانی نهاوند، زمین چمن برزول، زمین چمن فیروزان، زمین چمن گیان، سالن ورزشی باباقاسم، سالن باستانی دهفول، سالن ورزشی قلعه قباد و خوابگاه ورزشکاران نهاوند است.

وی افزود: عملیات اجرایی پروژه مجتمع ورزشی بانوان نهاوند با 6 هزار و 788 متر مربع مساحت در سال 86 آغاز شده است که اعتبار این پروژه از محل اعتبارات ملی است و تا کنون برای این پروژه چهار میلیارد تومان اعتبار هزینه شده است و در حال حاضر 62 درصد پیشرفت فیزیکی دارد که شامل یک استخر، یک سالن چند منظوره، یک خوابگاه ورزشی و سالن تکواندو است و اعتبار مصوب این پروژه در سال 95، 170 میلیون تومان مصوب شد که تا کنون این اعتبار تخصیص نداشته است.

روزبه عنوان کرد: پروژه زمین چمن برزول از محل اعتبارات ملی، با مساحت ده هزار و 400 متر مربع مساحت در سال 90 آغاز شده است و تا کنون برای این پروژه 520 میلیون تومان هزینه شده است که 70 درصد پیشرفت فیزیکی دارد و برای اتمام این پروژه به 500 میلیون تومان اعتبار نیاز است.

رئیس اداره ورزش و جوانان نهاوند تاکید کرد: پروژه سالن باستانی نهاوند از محل اعتبارات استانی با مساحت 620 متر مربع نیز یکی دیگر از پروژه‌های نیمه تمام ورزشی شهرستان نهاوند است که 50 درصد پیشرفت فیزیکی دارد که تا کنون 387 میلیون تومان برای آن هزینه شده است و امسال حدود 252 میلیون اعتبار برای این پروژه تصویب شده است که تا کنون 76 درصد تخصیص پیدا کرده است و نماینده شهرستان نهاوند در مجلس شورای اسلامی پیگیر تامین اعتبار برای این پروژه است.

روزبه بیان کرد: پروژه خوابگاه ورزشکاران نهاوند نیز به شرکت توسعه و تجهیز اماکن ورزشی کشور که زیر نظر وزارت ورزش قرار دارد واگذار شده است و این پروژه توسط این شرکت تامین اعتبار و ساخته می‌شود و پروژه زمین چمن فیروزان نیز با مساحت پنج هزار متر مربع است که تا کنون برای این پروژه 500 میلیون تومان هزینه شده است و این پروژه 45 درصد پیشرفت فیزیکی دارد و چاه این زمین چمن خشک شده بود که برای حفر چاه این زمین 17 میلیون تومان اعتبار در نظر گرفته شده است.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان نهاوند اظهار داشت: امسال برای پروژه زمین چمن گیان از محل اعتبارات استانی یک میلیارد و 500 میلیون تومان اعتبار در نظر گرفته شده است که تا کنون تخصیص پیدا نکرده است و این پروژه 50 درصد پیشرفت فیزیکی دارد و همچنین پیمانکار پروژه سالن ورزشی قلعه قباد نیز مشخص شده است و کار در حال انجام و در مراحل پایانی است.

روزبه تصریح کرد: همچنین پروژه سالن ورزشی باباقاسم نیز کلنگ‌زنی شده و اعتبار این پروژه که از محل اعتبارات استانی و اعتبارات اداره کل است تخصیص داده شده است که پیمانکار این پروژه تعیین و عملیات اجرایی آن آغاز شده است و همچنین برای پروژه سالن باستانی دهفول نیز اعتباری در نظر گرفته شده است که پیگیر تخصیص اعتبار برای این پروژه نیز هستیم.

وی افزود: در سال 95 کمیته برنامه ریزی شهرستان نهاوند یک میلیارد و 200 میلیون تومان اعتبار برای پروژه‌های ورزشی نهاوند در نظر گرفته شد که تا کنون از این اعتبار مبلغی تخصیص پیدا نکرده است و در صورت تخصیص این اعتبار بسیاری از مشکلات این پروژه‌های نیمه تمام برطرف می‌شود./ منبع خبرگزاری تسنیم

انتهای پیام/

478625

دیدگاه‌ها

اینم از فعالیت مسئولان...

دیدگاه شما

پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام
شبکه اطلاع رسانی دانا