تازه های سایت

پربیننده ها

کد مطلب: 29141
22. دى 1395 - 7:40
مسئول اورژانس شهرستان نهاوند گفت: پرسنل فوریت‌های پزشکی نهاوند که به‌صورت اتفاقی با پیرمردی 70 ساله که دچار ایست قلبی شده بود مواجه می‌شوند، موفق شدند جان او را نجات دهند.

احمد کیانی در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری گرو، گفت: با دریافت گزارشی از یکی از درمانگاه‌های شهرستان نهاوند مبنی بر نیاز به آمبولانس فوریت‌های پزشکی اکیپ این سازمان به محل حادثه اعزام شد.

وی اظهار داشت: تکنسین‌های اورژانس فوریت‌های پزشکی نهاوند حین اعزام به مأموریت جهت انتقال بیمار از درمانگاه امام خمینی (ره) این شهرستان با پیرمردی 70 ساله که دچار ایست قلبی شده بود مواجه می‌شوند.

مسئول فوریت‌های پزشکی نهاوند گفت: پرسنل فوریت‌ها به همراه پزشک درمانگاه فوراً شروع به عملیات احیای قلبی و ریوی می‌کنند و به ادامه عملیات داخل آمبولانس و حین انتقال به بیمارستان ادامه می‌دهند.

 وی اظهار داشت: خوشبختانه عملیات احیا موفقیت‌آمیز بوده و پس از انتقال بیمار به اورژانس بیمارستان آیت‌الله علیمرادیان نهاوند، وی در بخش سی‌سی‌یو بستری می‌شود.

کیانی افزود: فوریت‌های پزشکی شهرستان نهاوند خوشبختانه با تلاش مجموعه بهداشت و درمان نهاوند در کمترین زمان به محل وقوع حوادث می‌رسد و به امدادرسانی می‌پردازد.

وی در پایان گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون اورژانس 115 شهرستان نهاوند بیش از 1300 مأموریت را انجام داده است.

انتهای پیام/

478625

دیدگاه شما

پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه اطلاع رسانی دانش آموزان همدان
پایگاه خبری ملایری ها
پایگاه خبری صبح رزن
پایگاه خبری رودآور تویسرکان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین