تازه های سایت

پربیننده ها

کد مطلب: 28976
10. دى 1395 - 12:37
رئیس شبکه بهداشت درمان نهاوند گفت: پس از پیگیری‌های فراوان و درخواست‌های مردم، رادیولوژیست خانم به کادر درمانی شبکه بهداشت و درمان نهاوند اضافه شد.

مومنعلی دارابی در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری گرو، گفت: با توجه به نیاز مردم شهرستان نهاوند و درخواست‌های زیادی که مردم داشتند جذب متخصص رادیولوژیست در دستور کار قرار گرفت.

وی اظهار داشت: با پیگیری‌های فراوان مجموعه بهداشت و درمان نهاوند خوشبختانه این امر محقق شد و یک متخصص رادیولوژی ویژه بانوان به کادر درمانی نهاوند اضافه شد.

رئیس شبکه بهداشت و درمان نهاوند افزود: این متخصص رادیولوژی فعلاً به‌صورت 2 روز در هفته در بیمارستان آیت‌الله علیمرادیان نهاوند به مردم خدمت می‌کند.

دارابی گفت: در جلسه‌ای که با مدیریت بیمارستان علیمرادیان و این پزشک محترم برگزار شد بر حضور به‌موقع دو روز در هفته بر اساس ابلاغ در این بیمارستان تأکید شد.

وی عنوان کرد: هم‌اکنون در شهرستان نهاوند حدود 40 متخصص فعالیت می‌کنند و با پیگیری‌های که انجام داده‌ایم درصدد جذب متخصص در رشته‌های موردنیاز مردم شهرستان نهاوند هستیم.

رئیس شبکه بهداشت و درمان نهاوند افزود: اقدامات خوبی در بیمارستان آیت‌الله علیمرادیان با تلاش مدریت و مجموعه این بیمارستان انجام‌شده است که این خدمات در راستای ارتقای سطح کیفی و کمی خدمات‌دهی در این مراکز انجام‌شده است.

دارابی گفت: رضایت‌مندی مردم و تکریم ارباب‌رجوع مهم‌ترین موضوع در خدمات‌رسانی است و باید این سطح از رضایت‌مندی را روزبه‌روز ارتقا داد.

 

http://garoo.ir/sites/default/files/fullimages/1395/10/10/photo_2016-12-30_11-40-26.jpg

انتهای پیام/

478625

دیدگاه‌ها

دانشگاه علوم پزشکی نهاوند راه اندازی شود .متخصصین خودشون میان.

دیدگاه شما

پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام
شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان