تازه های سایت

پربیننده ها

کد مطلب: 28741
24. آذر 1395 - 7:26
مدیر سابق بیمارستان علیمرادیان نهاوند به‌عنوان مسئول تجهیز و راه‌اندازی بیمارستان جدید این شهرستان منصوب شد.

به گزارش پایگاه خبری گرو، در حکمی از طرف رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان نهاوند مسئول تجهیز و راه‌اندازی بیمارستان جدید این شهرستان معرفی شد تا روند تکمیل این بیمارستان شتاب بیشتری بگیرد.

بر اساس این حکم که توسط رئیس شبکه بهداشت و درمان نهاوند ابلاغ‌شده است؛ حمیدرضا سیف به‌عنوان مسئول تجهیز و راه‌اندازی بیمارستان جدید نهاوند منصوب‌شده است.

در این حکم آمده: با عنایت با شایستگی و توانایی جنابعالی به‌موجب این ابلاغ با حفظ سمت به‌عنوان مدیر تجهیز و راه‌اندازی بیمارستان جدیدالاحداث نهاوند منصوب می‌گردید امید است در سایه الطاف الهی موفق و مؤید باشید.

حمیدرضا سیف در سابقه مسئولیت‌های خود مدیریت فوریت‌های پزشکی نهاوند و مدیریت بیمارستان آیت‌الله علیمرادیان را در کارنامه دارد.

وی هم‌اکنون به‌عنوان معاون اداری و مالی دانشگاه پیراپزشکی نهاوند فعالیت می‌کند.

در زمان مدیریت وی در بیمارستان علیمرادیان نهاوند، این بیمارستان از درجه‌دو به درجه‌یک کشوری در سال‌های 90 و 95 و همچنین رتبه فوریت‌های پزشکی نهاوند از رتبه نهم به رتبه اول در سال 93 ارتقا یافت.

بیمارستان جدید و 180 تخت خوابی جدید نهاوند با حدود 90 درصد پیشرفت فیزیکی بنا به گفته مسئولان قرار است تا قبل از پایان امسال به بهره‌برداری برسد.

انتهای پیام/

478625

دیدگاه‌ها

با سلام. ضمن تشکر از زحمات ایشان در بهبود ارتقاوکیفیت بیمارستان علیمرادیان. امید است نامبرده با استفاده از خردجمعی وبکارگیری از تجربیات خودشان هرچه زودترشاهدافتتاح وراه اندازی بیمارستان جدیدنهاوندباشیم
با سلام واقعا جاي خوشحالي است كه اقاي سيف مدير بيمارستان جديد نهاوند شده

دیدگاه شما

شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام