تازه های سایت

کد مطلب: 26496
23. فروردين 1395 - 9:20
رئیس اداره تبلیغات اسلامی نهاوند گفت: ثبت‌نام مراسم معنوی و روح‌بخش اعتکاف رجبیه سال 95 در شهرستان نهاوند از 20 فروردین شروع‌شده و تا روز 25 فروردین ادامه خواهد داشت.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین موسی محبی در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری گرو، بابیان اینکه اعتکاف فرصتی برای اندیشیدن، خلوت گزیدن و نیایش با معبود است؛ گفت: این مراسم امسال در روزهای دوم، سوم و چهارم اردیبهشت‌ماه مصادف با سیزدهم، چهاردهم و پانزدهم رجب در مساجد شهرستان نهاوند برگزار می‌شود.

وی اظهار کرد: مراسم اعتکاف رجبیه در سال ۹۵ در 26 منطقه شهری و روستایی شهرستان نهاوند با حضور گسترده و استقبال چشمگیر نسل جوان و نوجوان برگزار خواهد شد.

مدیر اداره تبلیغات اسلامی نهاوند با اشاره به تشکیل ستاد اعتکاف در نهاوند افزود: این ستاد با چهار کمیته جانبی فعالیت خود را با آغاز ثبت‌نام از معتکفان در روز شنبه ۲۰ فروردین‌ماه آغاز کرده است.

وی بیان داشت: کمیته تدارکات و پشتیبانی، فرهنگی، تبلیغات و اطلاع‌رسانی و کمیته ثبت‌نام و ارزشیابی چهار کمیته تشکیل‌شده در ستاد اعتکاف نهاوند است.

محبی افزود: امروز دشمن با همه قدرت تبلیغاتی خود قصد گمراه کردن جوانان و آینده‌سازان انقلاب را دارد که باید برای مقابله با این تهاجم فرهنگی تعالیم اسلامی را در جامعه نشر دهیم.

مدیر اداره تبلیغات اسلامی نهاوند گفت: سرانه نقدی هر داوطلب جهت شرکت در مراسم معنوی اعتکاف توسط اعضاء ستاد مرکزی تعیین‌شده است و هر معتکف باید مبلغ ۳۵ هزار تومان جهت خدمات و تدارکات به ستاد اعتکاف پرداخت نماید.

وی اظهار داشت: ثبت‌نام از معتکفان نهاوندی که از روز ۲۰ فروردین آغازشده است تا 25 فروردین ادامه خواهد داشت و علاقه‌مندان می‌توانند برای ثبت‌نام در ساعات اداری به اداره تبلیغات اسلامی نهاوند و در مساجد روستایی همزمان با اقامه نماز جماعت توسط رابطان فرهنگی اقدام به ثبت‌نام کنند.

انتهای پیام/

478625

دیدگاه شما

شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام