تازه های سایت

پربیننده ها

کد مطلب: 24506
29. مهر 1394 - 12:20
با حضور رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان همدان کلنگ ساخت سالن ورزشی دانشگاه آزاد نهاوند بااعتبار یک و نیم میلیارد تومان به زمین زده شد.

به گزارش سایت گرو، در این مراسم حمید سوری رئیس دانشگاه آزاد اسلامی نهاوند گفت: این دانشگاه در سال 1383 در زمینی به مساحتی 50 هکتار در اراضی روستای کوهانی نهاوند به بهره‌برداری رسید و در ابتدا فقط در سه رشته فعالیت می‌کرد.

وی اظهار کرد: با توجه به اینکه هر محیط آموزشی به فضاهای فرهنگی و ورزشی جانبی نیاز دارد مجموعه دانشگاه آزاد تصمیم گرفت در اولین مرحله نسبت به احداث سالن ورزشی چندمنظوره اقدام کند.

رئیس دانشگاه آزاد نهاوند افزود: این سالن ورزش برای دانشجویان رشته تربیت‌بدنی این دانشگاه در نظر گرفته‌شده است که شامل سالن‌های کشتی، تنیس و فوتسال است.

وی گفت: سالن ورزشی دانشگاه آزاد اسلامی نهاوند در فاز اول در مساحت 1500 مترمربع بااعتباری بالغ‌بر یک و نیم میلیارد تومان احداث می‌شود و بستر مناسبی برای فعالیت‌های ورزشی دانشجویان فراهم می‌کند.

سوری اظهار داشت: افزایش جمعیت دانشجویی، افزایش رشته‌های تحصیلی در مقاطع مختلف، توجه به مباحث ورزشی و فرهنگی، احداث سوله ورزشی و ساخت مسجد مهم‌ترین برنامه‌ها مصوب شده برای توسعه و ارتقا دانشگاه آزاد نهاوند است.

وی بیان کرد: درصدد هستیم با پیگیری‌های مستمر رشته‌های جدید را در مقاطع کارشناسی ارشد و حتی دکتری در دانشگاه آزاد نهاوند راه‌اندازی کنیم و در اولین اقدام نیز مجوز جذب دانشجو در پنج رشته در مقطع کارشناسی برای دانشگاه آزاد نهاوند اخذ شد.

رئیس دانشگاه آزاد نهاوند گفت: برای اولین بار پنج رشته کارشناسی مهندسی عمران، کارشناس مهندسی برق، کارشناس ناپیوسته تربیت‌بدنی، کارشناسی ناپیوسته عمران اجرایی و کارشناسی حقوق به رشته‌های تحصیلی دانشگاه آزاد نهاوند اضافه شد.

 

458465

458466

458464

458469

458472

انتهای پیام/

دیدگاه شما

پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام
شبکه اطلاع رسانی دانا