تازه های سایت

کد مطلب: 21469
24. شهريور 1393 - 9:02
مدیر آموزش و پرورش نهاوند گفت: این اداره با تلاش کارشناسان اداره و مدیران مدارس و همچنین تمهیداتی که از ماهها پیش بوجود آورده آماده بازگشایی مدارس با نشاط هر چه بیشتر می باشد.

به گزارش پایگاه خبری گرو، علیرضا تکلو با بیان این مطلب در جلسه شورای اداری شهرستان در محل فرمانداری افزود: با بازگشایی مدارس شور و نشاط و تحرک جامعه را فرامی گیرد و بهار تعلیم و تربیت آغاز می شود لذا تمامی ملاش ما بر این بوده که زمینه های لازم را برای شروعی با نشاط در مدارس بوجود آوریم.

وی با بیان اینکه امسال در مجموع شهرستان 30 هزار نفر دانش آموز به سرکلاسهای درس میروند افزود: در مجموع شهرستان 30 هزار نفر دانش آموز اول ماه مهخر به کلاسهای درس می روند که از این تعداد 25 هزار نفر متعلق به نهاوند و پنج هزار نفر نیز متعلق به بخش خزل می باشد.

مدیر آموزش و پرورش نهاوند همکاری سایر دستگاههای شهرستان را عامل شور و نشاط بیشتربرای آغاز سال تحصیلی عنوان کرد و گفت: به منظور ایجاد محیطی با نشاط از ادارات شهرستان به ویژه شهرداری و شورای شهر انتظار می رود تا روز اول ماه مهر در سطح شهرستان را برای دانش آموزان به روزی خاطره انگیز تبدیل نموده و با زیبا سازی فضایی چهره شهر را آماده سال تحصیلی جدید نمایند.

وی همچنین از راهنمایی و رانندگی و اداره راه و شهرسازی خواست به منظور تامین امنیت جانی دانش آموزان، با خط کشی خیابانهای جلوی مدارس اقدامات حفاظتی را برای جلوگیری از بروز حوادث ناگوار به عمل آورند.

تکلو با اشاره به بخشی از موفقیتهای این اداره در زمینه های آموزشی ،پرورشی و ورزشی گفت: در کنکور سال جاری تعداد 12 نفر از دانش آموزان این شهرستان موفق شدند با کسب رتبه های خوب وارد دانشگاههای برتر کشور شوند.

وی در پایان از اولیا دانش آموزان خواست که در طول سال تحصیلی ارتباط خود را با مدرسه بیشتر نمایند و حضور آنها فقط مختص به اول ماه مهر و یا هنگام نام نویسی فرزندانشان نباشد.

دیدگاه شما