تازه های سایت

کد مطلب: 21157
8. شهريور 1393 - 9:20
سرپرست اداره تبلیغات اسلامی شهرستان نهاوند گفت: در 70 مسجد شهری و روستایی شهرستان نهاوند نماز جماعت اقامه می‌شود.

تبلیغات اسلامی نهاوند به‌عنوان اداره برتر استان معرفی شد

حجت‌الاسلام حسین گروسی در گفت و گو با خبرنگار سایت گرو، بابیان فضائل و اهمیت اقامه نمازجماعت در مساجد گفت: نمازبه‌عنوان یک فریضه واجب سهم بسزایی در کنترل و هدایت افراد جامعه به سوی کمال و سعادت دنیا و آخرت ایفا می‌کند.

وی با استناد به آیات و احادیث شرط قبول سایر عبادات بندگان را قبولی نماز بیان کرد و گفت: اگر نماز انسان صحیح اقامه شود و در نامه عملش ثبت شود سایر اعمال دیگرش نیز پذیرفته شده است.

سرپرست اداره تبلیغات اسلامی نهاوند به برنامه ریزی این اداره در راستای اقامه نمازجماعت در پارک ها و اماکن سیاحتی و تفریحی شهرستان نهاوند اشاره کرد و گفت: درطول فصل تابستان سال جاری در پارک کوثر و سراب گیان نمازجماعت ظهر و عصر با اعزام روحانیون این اداره انجام می‌شود.

وی با اشاره به برپایی نماز جماعت در 70 مسجد شهرستان افزود: در همین راستا 70 نفر از روحانیون طرح هجرت، مستقر و خوداستقرار با این اداره همکاری می‌نمایند.

گروسی درخاتمه ضمن قدردانی از هیئت امنای مساجد، مسولان هیئات مذهبی و معتمدان محلی در راستای اهمیت دادن به بحث نماز، نسبت به برنامه ریزی جهت جذب نسل جوان ونوجوان به مساجد و فعالیت در مراسمات فرهنگی و مذهبی تاکید کرد.

دیدگاه شما

پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام
شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان