تازه های سایت

کد مطلب: 9981
22. ارديبهشت 1392 - 13:44
پایگاه خبری گرو ،اخبار نهاوند : سرپرست اداره تبليغات اسلامي شهرستان نهاوند خبرداد:200 برنامه جذاب و متنوع ويژه ايام اعتکاف در شهرستان نهاوند برگزار مي شود.

 

 

به گزارش پایگاه خبری گرو ، حجت الاسلام حسين گروسي دبيرستاد اعتکاف شهرستان نهاوند و سرپرست اداره تبليغات اسلامي 22ارديبهشت ماه جاري درسخناني با اشاره به اينکه اعتکاف، فرصت کم نظيري براي ارتباط انسان هاي خدا جو به ويژه جوانان با خالق هستي است، افزود: در برابر تهاجم دشمنان، اعتکاف پناهگاه بسيار امن و خوبي براي جوانان ماست.ومعتکفين در سه روز لذت بريدن از جهان مادي وپيوستن به معنويت و درک انس با معبود رادر وجود خويش به نظاره خواهند نشست.

سرپرست اداره تبليغات اسلامي نهاوند با اشاره به احياي اين سنت حسنه پس از انقلاب اسلامي ايران، گفت: در شرايط کنوني به برکت انقلاب ‌اسلامي، سنت اعتکاف که در گذشته به فراموشي سپرده شده بود امروز مورد استقبال عمومي قرار دارد

دبير ستاد اعتکاف شهرستان نهاوند: در ادامه به برگزاري سنت حسنه اعتکاف در شهرستان نهاوند اشاره کردوگفت:مراسم معنوي اعتکاف در شهرستان نهاوند باشکوه تر از سال هاي گذشته برگزار خواهد شد.

وي در ادامه افزود: در شهرنهاوند 6مسجد پذيراي معتکفانند و براي حضور معتکفين هماهنگي هاي لازم با هيئت امناي مساجد انجام گرفته است.

سرپرست اداره تبليغات اسلامي شهرستان نهاونددر ادامه به برگزاري 200برنامه فرهنگي و مذهبي جذاب و متنوع در مجموعه شهرستان اشاره کرد وافزود:در ايام اعتکاف در18نقطه شهري و روستايي اعتکاف برگزار خواهد شد و 200برنامه فرهنگي و مذهبي ويژه تدارک ديده شده است.

وي در ادامه خاطرنشان کرد: برگزاري نشست با حضور کارشناسان "، جلسات گفتمان،برگزاري مراسم جشن ميلاد حضرت علي، برگزاري مراسم روضه خواني در شام شهادت حضرت زينب(س) برگزاري اعمال ام داود،و پاسخ به شبهات و مسائل شرعي معتکفان از جمله برنامه هايي است که در ايام اعتکاف برگزار خواهدشد.

دیدگاه شما

شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام