تازه های سایت

پربیننده ها

کد مطلب: 8892
20. فروردين 1392 - 8:59
پایگاه خبری گرو ، اخبار نهاوند : رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان نهاوند گفت: نهاوند با کمبود 22 پزشک عمومی در حوزه بهداشت و درمان روبرو است.

 

 

 

به گزارش پایگاه خبری گرو به نقل از مهر ، عباس سلگی اظهار داشت:با توجه به چارت سازمانی بهداشت و درمان شهرستان نهاوند و وجود 20 مرکزبهداشتی درمانی، 35 پزشک عمومی باید در نهاوند فعالیت کنند که در حال حاضر فقط 13 پزشک  عمومی در این شهرستان وجود دارد.

 

سلگی گفت: بیمارستان علیمرادیان نهاوند نیز با کمبود نیروی انسانی و پرسنل پزشکی مواجه است و با وجود اینکه این بیمارستان به صورت سازمانی دارای 128 تخت است اما هم اکنون 168 تخت فعال در این بیمارستان قرار دارد.

 

وی افزود: بیمارستان 160 تختخوابی جدید شهرستان نهاوند در پایان دولت دهم آماده بهره برداری می شود و با توجه به کمبود نیروی انسانی و کادر پزشکی شهرستان، مسئولین ارشد شهرستان باید از هم اکنون نسبت به جذب نیروی انسانی آن اقدام کنند.

 

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان نهاوند با اشاره به شروع هفته سلامت عنوان کرد: کمیته هفته سلامت دهم فروردین ماه سالجاری با شعار "فشارخون را جدی بگیریم" در مرکز بهداشت شهرستان نهاوند تشکیل شده است.

 

عباس سلگی گفت: همایش بزرگ پیاده روی بازنشستگان ادارات و سازمانهای شهرستان نهاوند، برگزاری کلاس آموزشی ویژه داوطلبین بهداشت، تشکیل کارگروه سلامت و امنیت غذایی و گرفتن فشارخون کارمندان بانک های شهر توسط پزشکان عمومی از جمله اقدامات مرکز و بهداشت درمان نهاوند در هفته سلامت است.

 

سلگی افزود: همچنین در هفته سلامت نصب چادر و گرفتن فشارخون از مراجعین در شبکه بهداشت و درمان با همکاری هلال احمر و ویزیت رایگان بیماران فشار خونی در مراکز بهداشتی درمانی نهاوند انجام خواهد شد.

دیدگاه شما

شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام