تازه های سایت

کد مطلب: 8763
16. فروردين 1392 - 7:56
اخبار نهاوند ، پایگاه خبری گرو : صبح روز پنج شنبه مراسم تودیع و معارفه بخشدار جدید شهر گیان در محل بخشداری با حضور فرماندار نهاوند،اعضا دفتر مهدی سنایی نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی، امام جمعه شهر گیان،شهردار و اعضا شورای شهر گیان و تعدادی از دهیاران برگزار شد.

 

به گزارش پایگاه خبری گرو ، مجتبی مولوی فرماندار نهاوند در این مراسم گفت:راه توسعه و پیشرفت گیان روشن است و برنامه های خوب و مفیدی برای توسعه شهر گیان در حال انجام است.

وی با اشاره به نامگذاری سال جدید از طرف مقام معظم رهبری بعنوان حماسه سیاسی و اقتصادی گفت: در سالهای گذشته اعمال فشارهای اقتصادی و تحریم ها بر علیه جمهوری اسلامی تشدید شده است اما ملت ایران با همدلی و وحدت با تحمل این سختی ها و عبور از این مرحله  بار دیگر دشمنان نظام جمهوری اسلامی را سر خورده کرده اند.

مولوی گفت: مردم در انتخابات ریاست جمهوری با حضور گسترده و بی نظیر خود اقتدار و عزت ایران اسلامی را در عرصه های بین المللی تثبیت خواهند کرد.

فرماندار نهاوند ضمن قدردانی از زحمات بخشداران قبلی گیان خزایی و سلگی در مورد معرفی بخشدار جدید شهر گیان  گفت: یحیی رضایی متعلق به خانواده شهداست .

وی رضایی را فردی وفادار به نظام و تابع محض دولت دانست که به هیچ شخص و گروه خاص وابستگی ندارد و هدف و اولویت مهم او توسعه و حل مشکلات مردم در منطقه گیان است.

یحیی رضایی بخشدار جدید شهر گیان نیز در جملاتی کوتاه ضمن قدردانی از زحمات و اعتماد مسئولین شهرستان نهاوند از جمله فرماندار و نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی  به خود گفت: شهر گیان دارای قدمت تاریخی ارزشمند و کهنی در گذشته است که ضروری است در حد توان با سعی و کوشش برای توسعه و ابادانی ان با همت و همکاری مردم تلاش کرد.

در پایان نیز حکم بخشداری گیان توسط فرماندار نهاوند به یحیی رضایی بخشدار جدید بخش گیان اهدا شد.

دیدگاه شما

پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام
شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان