کد مطلب: 7026
7. بهمن 1391 - 7:33
پایگاه خبری گرو: حجت الاسلام حسین گروسی سرپرست سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان نهاوند گفت: همزمان با سالروز ولادت حضرت محمد(ص)، همایش بزرگ پیامبر(ص) در نهاوند برگزار می شود.

به گزارش پایگاه خبری گروحجت الاسلام گزوسی اظهار داشت: هیئت های مذهبی، فعالان فرهنگی، مربیان قرآنی روحانیون و اقشار مختلف مردم در این مراسم که روز سه شنبه 10بهمن ماه مصادف با 17رییع الاول  برگزار می شود حضور خواهند داشت.

حجت الاسلام گروسی افزود: شناخت ابعاد شخصیتی پیامبر اکرم (ص) امری لازم و ضروری است چراکه عمل بر طبق سنت پیامبر، انسان را به سعادت، بزرگواری و اخلاق نیکو سوق می‌دهد و انسان می‌تواند به درجه عالی ایمان برسد.

وی گفت: درسال ‌جاری شاهد اهانت‌هایی از جانب دشمنان اسلام به شخص نبی مکرم اسلام(ص) بودیم که این اهانت‌ها نشان‌‌دهنده ضعف و زبونی دشمنان است.

سرپرست سازمان تبلیغات اسلامی نهاوند بر ضرورت ترویج سیره عملی پیامبر اعظم(ص) و عمل به آن تأکید کرد و عنوان کرد: وقتی سیره پیامبر اعظم(ص) به ‌طور عملی در زندگی رعایت و سرلوحه برنامه ها قرار گیرد بهترین پاسخ به اهانت دشمنان اسلام است.

حجت الاسلام حسین گروسی معرفی و بررسی ابعاد مختلف زندگی پیامبر بزرگ اسلام(ص)، آگاهی از سیره عملی پیامبر(ص) در عرصه های مختلف مذهبی، اجتماعی، سیاسی و حکومت از اهداف برگزاری این همایش عنوان کرد.

حجت الاسلام گروسی گفت: این همایش با همکاری دفتر امام جمعه نهاوند، فرمانداری، دانشگاه های مختلف و سپاه ناحیه نهاوند عصر سه شنبه در مسجد شهید حیدری برگزار می شود.

دیدگاه شما

پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام
شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان