تازه های سایت

پربیننده ها

کد مطلب: 6738
23. دى 1391 - 10:35
پایگاه خبری گرو :چند ماهی است که گداهای خارجی در سطح شهر نهاوند به شدت در حال افزایش هستند وباید ببینیم مسئولان نهاوندی چه فکری به حال آنها میکنند

پایگاه خبری گرو : چند روز پیش با خودم گفتم گشتی در سطح شهر نهاوند بزنم شاید سوژه ای برای عکاسی و خبر پیدا کنم. اما هر جا که میرفتم این گداهای پاکستانی را میدیدم.

پرسشهایی که برام پیش اومد این بود که چرا این همه گدای پاکستانی توی شهر هست و به صورت دوره ای همیشه دیده میشن؟ اینا چطور میان؟ چرا کسی جمعشون نمیکنه؟ شاید مریض باشن؟ شاید جاسوس باشن؟ و هزار شاید دیگه. وقتی که از یکیشون پرسیدم که پاسپورت داری؟ گفت دارم. گفتم چطور به این راحتی وارد این کشور میشین؟ گفت مشکلی نداره میاییم.

اینا یا قاچاقی میان یا مجوز و پاسپورت دارن. اگه قاچاقی میان چرا کسی کاری بهشون نداره درصورتی که از صبح تا شب در انظار عمومی هستن.اگه مجوز دارن که چرا به اینا مجوز ورود به کشور و گدایی میدن.

این بخاطر اینه که اینا کارمندند نه گدای آزاد. کارمندانی که شغلشون گداییه. و آخر روز بر میگردن و مبلغ کار کردشون رو تحویل مالکشون میدن! مالکشون کیه؟ چه کسی از اینا برای پول درآوردن استفاده میکنه؟ شاید هم من خواب نما شدم. اما چطور یه دفه ظاهر میشن و بعد غیب میشن؟

به گزارش پایگاه خبری گرو ، گداهای سطح شهر نهاوند که بیشتر آنها خارجی هستند به طور چشمگیری در حال افزایش هستند .متکدیانی که بیشتر آنها پاکستانی هستند که به تازگی چندین نفر هم از هند وارد شده اند!

افزایش این متکدیان خارجی از یک سو باعث بد شدن ظاهر شهر شده واز سوی دیگر باعث شده که مردم به نیازمندان شهر نهاوند کم تر کمک کنند.که امیدواریم مسئولان مربوطه هرچه زودتر فکری به حال این موضوع کنند وگرنه تعداد آنها هرروز بیشتر میشود.

نکته دیگری که باید مورد توجه مسئولان قرار گیرد این است که این متکدیان پاکستانی وهندی با رنگ و لعاب جدید ودر قالب فروشندگان صنایع دستی به کار خود می پردازند این در حالی است که شهرستان نهاوند خود از تولید کنندگان وصادر کنندگان صنایع دستی است !

دیدگاه شما

پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام
شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند