تازه های سایت

کد مطلب: 6586
19. دى 1391 - 7:22
پایگاه خبری گرو : مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان همدان از برگزاری اختتامیه کنگره ملی علمی ـ فرهنگی امام حسن (ع) در نهاوند خبر داد.
خبرگزاری فارس: کنگره ملی امام حسن (ع) در نهاوند برگزار می‌شود

به گزارش پایگاه خبری گرو ،حجت‌الاسلام محمد صالحی با اشاره به برنامه‌های شاخص استان در هفته وقف اظهار داشت: از جمله برنامه‌های ما در هفته وقف دیدار با ائمه جمعه شهرستان‌ها، فرمانداران و سخنرانی قبل از خطبه‌های نماز جمعه و ... است.

وی با اشاره به برگزاری اختتامیه کنگره امام حسن مجتبی (ع) تصریح کرد: برگزاری اختتامیه کنگره ملی، علمی - فرهنگی امام حسن مجتبی (ع) در شهرستان نهاوند در تاریخ 20 دی‌ماه، راه‌اندازی ایستگاه‌های «همه واقف باشیم» در امامزادگان و بقاع متبرکه شاخص، میادین شهر و مصلاهای نماز جمعه از برنامه‌های ما در هفته وقف خواهد بود.

مدیر‌کل اوقاف و امور خیریه استان همدان تصریح کرد: برگزاری مراسم قرائت زیارت حضرت رسول اکرم (ص) از راه دور در امامزادگان و بقاع متبرکه استان، برگزاری نشست‌های صنفی (اعم از خیرین، متمکنین، بازاریان، مهندسین، تولیدکنندگان، فرهنگیان و ...) با رویکرد ایجاد وقف جدید است.

وی در ادامه به برگزاری همایش بزرگ «یاوران وقف» و تجلیل از واقفان، خیرین، متولیان، هیات امناء، خادمین و دیگر فعالان عرصه وقف اشاره و خاطرنشان کرد: غبارروبی ‌و عطرافشانی امامزادگان و بقاع متبرکه، اجرای طرح مودت در امامزادگان شاخص، همایش وقف و رسانه با حضور اساتید حوزه و دانشگاه و مدیران مسئول نشریات و خبرگزاری‌ها از دیگر برنامه‌هاست.

صالحی اضافه کرد: افتتاح یک بخش از بیمارستان سیف‌الدوله واقع در بیمارستان امام حسین (ع) شامل 69 تختخواب با بخش‌های جراحی زنان، مردان، ارتوپدی و ...) مجهز به تمام وسایل رفاهی بیماران از قبیل (تختخواب، تلویزیون، یخچال و ...، افتتاح پروژه تجاری ـ مسکونی نبی اکرم (ص) واقع در بلوار 15 خرداد ملایر و مراسم کلنگ‌زنی سایت تجاری مسکن مهر در ملایر صورت می‌گیرد.

وی در پایان سخنانش به ارائه نان رایگان توسط (سه نانوایی) در شهرستان کبودراهنگ از محل موقوفه امیرنظام اشاره کرد و گفت: این امر بر اساس نیت واقف در این شهرستان صورت می‌پذیرد.

دیدگاه شما

شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام