تازه های سایت

کد مطلب: 56356
18. خرداد 1403 - 15:01
دفتر ارتباطات مردمی نماینده مردم شهرستان نهاوند در مجلس شورای اسلامی افتتاح شد.

به گزارش پایگاه خبری  تحلیلی گرو، با حضور مسئولان شهرستانی دفتر ارتباط مردمی علیرضا نثاری نماینده مردم شهرستان نهاوند در مجلس شورای اسلامی در راستای پیگیری مشکلات شهروندان افتتاح شد.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین عباسعلی مغیثی امام‌جمعه نهاوند در این مراسم گفت: مسئولان باید برای حل مشکلات مردم شبانه‌روزی تلاش کنند چون مردم ما شایسته بهترین‌ها هستند.

وی اظهار داشت: شأن مسئولان خدمت‌رسانی به مردم است و هرکسی در هر جایگاهی باید مسئولانه تلاش کند و بداند اگر برای رضا خدا کار کند در پیشگاه خداوند مشخص است.

امام‌جمعه نهاوند افزود: از فرصت مسئولیت باید نهایت استفاده را برد و این فرصت را در راستای حل مشکلات مردم قدر دانست.

ضرغام احمدوند فرماندار نهاوند در این مراسم گفت: با تکیه‌بر وحدت و همدلی نماینده محترم با سایر مدیران شهرستان به دنبال توسعه و پیشرفت شهرستان در تمام حوزه‌ها هستیم.

وی افزود: شهرستان در مسیر جدیدی واردشده است و باید از ظرفیت و فرصت‌های به‌دست‌آمده در مسیر توسعه، پیشرفت و خدمت به مردم استفاده کرد.

احمدوند اظهار داشت: با نماینده شهرستان تعامل خوبی داریم و باید از این همکاری برای حل مشکلات مردم استفاده کنیم.

علیرضا نثاری نماینده مردم نهاوند در مجلس نیز در این مراسم گفت: نهایت همکاری و همدلی همه مسئولان باید حل مشکلات مردم باشد و از هر فرصتی برای کمک به مردم شهرم نهاوند استفاده می‌کنم.

وی اظهار داشت: قبل از شروع رسمی کار نمایندگی جلساتی با چند نفر از وزیران و مسئولان کشوری برای پیگیری مشکلات مختلف شهرستان برگزار کرده و امیدواریم منجر به نتیجه برای مردم شود.

نثاری افزود: مردم عزیز شهرستان می‌توانند مشکلات و دغدغه و کارهایی را که نیاز به پیگیری دارد با دفتر ارتباطات مردمی مطرح کنند و بدانند که حتماً پیگیری خواهد شد.

انتهای خبر/س

دیدگاه شما