تازه های سایت

کد مطلب: 54706
9. آذر 1402 - 9:09
رئیس جمعیت هلال‌احمر نهاوند خبر داد
فوت ۳ سرنشین پژو در سانحه تصادف+تصاویر
رئیس جمعیت هلال‌احمر نهاوند از وقوع تصادف در محور نهاوند به کرمانشاه و فوت ۳ سرنشین سواری پژو خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری  تحلیلی گرو، علی کیانی در گفتگو با خبرنگار ما گفت: پس از دریافت گزارش تصادف از طرف مرکز کنترل عملیات امداد و نجات استان سریعاً عوامل هلال‌احمر به محل حادثه اعزام شدند.
وی اظهار داشت: این گزارش از برخورد یک دستگاه کامیون و سواری پژو ۴۰۵ در محور نهاوند به شهرستان کنگاور استان کرمانشاه در حدفاصل (روستای قارلق) در کیلومتر ۶ بعد از شهر فیروزان اتفاق افتاد.
کیانی ادامه داد: برای امدادرسانی عوامل امدادی پایگاه امداد و نجات جاده‌ای جمعیت هلال‌احمر فیروزان یادمان امدادگر شهید نثاری با دو دستگاه خودرو آمبولانس و نجات به محل حادثه اعزام شدند.
وی افزود: در این حادثه متأسفانه هر سه سرنشین خودرو پژو ۴۰۵ دو نفر آقا و یک کودک به علت شدت صدمات وارده در دم فوت کرده بودند.
رئیس جمعیت هلال‌احمر نهاوند گفت: با توجه به‌شدت برخورد پس از بکار گیری تجهیزات نیمه سنگین نجات، پیکرها رهاسازی و تحویل عوامل شهرداری شد.
وی بیان داشت: نجات گران پایگاه امداد و نجات فیروزان محمد کرماجانی، سجاد همتی، مصطفی قیاسوند، وحید شهبازی و عباس سلگی در این مأموریت همکاری داشتند.
محور نهاوند به فیروزان و کرمانشاه ازجمله جاده‌های خطرناک و حادثه‌ساز منطقه است و سالانه تصادفات زیادی در این محور رخ می‌دهد.
امیدواریم ساماندهی این محور و دیگر جاده‌های خطرناک شهرستان هرچه سریع‌تر انجام شود و رانندگان نیز در این جاده با سرعت قانونی حرکت و قوانین رانندگی را رعایت کنند تا از بروز حوادث جلوگیری شود.

دیدگاه شما