تازه های سایت

پربیننده ها

کد مطلب: 5341
15. آذر 1391 - 17:33
"به گزارش سایت گرو "به نقل از خبرگزاری مهر:سرپرست فرمانداری نهاوند گفت: سیستم دیجیتالی برنامه های صدا و سیمای نهاوند تا پایان دی ماه سال جاری راه اندازی می شود.

خدایار ظفری در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: با پیگیری های انجام شده و مساعدت استاندار همدان سیستم دیجیتال برنامه های تلوزیونی شهرستان نهاوند تا پایان دیماه سال جاری راه اندازی خواهد شد.

وی گفت:اعتبار مورد نیاز برای راه اندازی سیستم دیجیتال برنامه های تلوزیونی شهر نهاوند تامین شده است.

وی با بیان اینکه مدیرکل صداو سیمای استان همدان اعلام کرده برای راه اندازی سیستم دیجیتال برنامه های صدا و سیما در شهر نهاوند نیازمند فراهم نمودن زیر ساخت های لازم است، افزود: این کار در منطقه گل زرد نهاوند در مرحله انجام است.

سرپرست فرمانداری نهاوند گفت: با همکاری استاندارو مدیرکل صدا و سیما تا پایان دی ماه سال جاری سیستم دریافت برنامه های تلوزیونی شهر نهاوند از آنالوگ به دیجیتال تغیر خواهد کرد.

وی با بیان اینکه درمقایسه با سیگنال آنالوگ، سیگنال دیجیتال غیر از اعوجاج ناشی از تبدیل های آنالوگ به دیجیتال و دیجیتال به آنالوگ درمقابل اعوجاج های خطی و غیر خطی و نویز مصونیت دارد، گفت: این مزیت در مراحل پردازش و توزیع سیگنال بصورت دیجیتال قابل توجه است.

وی ادامه داد: کیفیت تصاویر ارسالی در سیستم دیجیتال به مراتب بهتر است وحتی در تلوزیون های کوچک تصاویر وضوح بیشتری دارند.

ظفری با بیان اینکه بازسازی تصاویر متغییر در سیستم دیجیتال از سرعت بالای برخوردار است، گفت: ایستگاه های فرستنده تصاویر تلویزیونی دیجیتال می توانند چندین سیگنال را بر روی یک تکه باند منتشر کنند.

دیدگاه شما

پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام
شبکه اطلاع رسانی دانا