تازه های سایت

پربیننده ها

کد مطلب: 5332
13. آذر 1391 - 12:55
پایگاه خبری گرو به نقل از فارس: معاون سیاسی ـ امنیتی استاندار همدان گفت: ایران اسلامی به واسطه تبعیت محض از ولی فقیه و ایستادگی در مقابل دشمنان در اوج عزت و معنویت قرار دارد.

به گزارش" پایگاه خبری گرو "از نهاوند، علی‌اکبر فامیل‌کریمی پیش از ظهر امروز در مراسم تودیع و معارفه بخشداران زرین‌دشت و خزل در شورای اداری شهرستان نهاوند اظهار کرد: حرکت حول محور رهبری و عشق و ارادت به آرمان‌های والای حضرت امام(ره) توانسته عزمی راسخ در میان ملت ایران اسلامی برای مقابله با دسیسه‌های دشمنان به وجود آورد.

وی افزود: آن چه توانسته ایران اسلامی را در مقابل تحریم‌های ناجوانمردانه دشمنان استوار نگه دارد اتحاد مثال‌زدنی ملت و تبعیت از رهبری است.

معاون سیاسی ـ امنیتی استاندار همدان در ادامه شهرستان نهاوند را دارای سابقه مبارزاتی طولانی علیه ظلم خواند و ابراز کرد: امروزه تلاش و مجاهدت علمی، اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی نقش مهم و اثرگذاری در پیشرفت و تعالی این شهرستان دارد که باید مد نظر باشد.

سرپرست فرمانداری شهرستان نهاوند نیز به اجرای پروژه‌های عمرانی و سرعت گرفته آنها در شهرستان اشاره کرد و افزود: پروژه‌هایی که جزو طرح‌های مهر ماندگار قرار گرفته‌اند با سرعت در حال انجام هستند.

خدایار ظفری به افزایش تعداد طرح‌های ارائه شده در کارگروه کشاورزی نهاوند اشاره و ابراز داشت: تلاش شده طرح‌هایی که در این کارگروه مصوب شده‌اند و به بانک‌ها معرفی شده‌اند هر چه سریعتر تسهیلات ابلاغی را دریافت کنند.

وی به شتاب گرفتن آهنگ توسعه نهاوند پرداخت و ادامه داد: با وجود مدیران زحمتکش در رأس ادارات شهرستان به سمت رسیدن به نقطه مطلوب اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی نزدیک شده است.

سرپرست فرمانداری نهاوند از تلاش برای تحقق سهمیه اشتغال ابلاغ شده در نهاوند خبر داد و ابراز کرد: با تشکیل کارگروه‌های وابسته به اشتغال و سرمایه‌گذاری سعی شده که در جذب اعتبارات اشتغال‌زا سهمیه نهاوند موانع را برداشته و برای کاهش دغدغه بیکاری جوانان تلاش مضاعف صورت گرفته است.

در پایان م‍ؤمن‌علی مومیوند به عنوان بخشدار خزل و جعفر سلگی به عنوان بخشدار زرین‌دشت معرفی شدند.

دیدگاه شما

شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام