تازه های سایت

پربیننده ها

کد مطلب: 5211
11. آذر 1391 - 7:24
سب کرد پایگاه خبری گرو به نقل از ایرنا :معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش نهاوند گفت: بر اساس ارزیابیهای به عمل آمده توسط بازرسان وزارتی و اداره کل آموزش و پرورش استان همدان ،شهرستان نهاوند موفق شد برای سومین سال متوالی رتبه برتر ˈپروژه مهررا در سطح استان به دست آورد .

پایگاه خبری گرو:ˈمحمد حسین داراییˈ افزود: یکی از طرحهای ارزنده ای که طی سالیان اخیر از سوی وزارت آموزش و پرورش برای شروع با نشاط مدارس به اجرا در آمده بحث آماده سازی مدارس قبل از شروع سال تحصیلی تحت عنوان پروژه مهر بوده است.

 

وی افزود: این طرح زمینه مناسب را برای برنامه ریزی و نیاز سنجی به موقع در طول فصل تابستان برای شروع هدفمند و توام با آرامش برای دانش آموزان ،خانواده ها و معلمان تا قبل از شروع سال تحصیلی فراهم می کند .

وی افزود: آموزش و پرورش نهاوند برای اجرای احسن طرح موصوف فعالیت خود را در قالب تشکیل ستاد اصلی و تشکیل شش کمیته از اردیبهشت ماه سال جاری در سطح اداره و مدارس اغاز نموده است.

وی افزود: خوشبختانه این شهرستان با بهره گیری از تجارب ارزنده ای که در سالهای گذشته داشته است به خوبی توانست با بهره گیری از امکانات موجودو نیاز سنجی و همچنین توجیه عوامل اجرایی در این زمینه پیشتاز باشد و کارهای مربوطه را به شیو ه ای مطلوب به انجام برساند .

وی افزود: ستاد اصلی پروژه مهر این اداره از ابتدای تشکیل در سال جاری بیش از 30 جلسه ستادی و فرعی با مدیران مدارس برگزار نموده و برنامه های اجرایی در مدارس مورد بازرسی قرار گرفته و راهنماییهای لازم صورت گرفته است .

دارایی گفت: در بازدیدی که از سوی بازرسان وزارت متبوع صورت گرفت عملکرد این شهرستان در سطح اداره و مدرسه مورد بررسی قرار داده شد که در نتیجه با توجه به اقدامات ستادی و عملکردی این شهرستان توانست برای سومین سال متوالی رتبه برتر استان را به دست آورد .

دیدگاه شما

شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام