تازه های سایت

پربیننده ها

کد مطلب: 5088
7. آذر 1391 - 6:50
پایگاه خبری گرو به نقل از خبرگزاری مهر: یادواره 14 شهید سرفراز روستای قلعه قباد نهاوند با حضور باشکوه مردم و مسئولین برگزار شد.

پایگاه خبری گرو:فرمانده قرارگاه شهید کاظمی غرب کشور شامگاه دوشنبه در این مراسم با بیان اینکه باید برای آشنایی نسل جوان با انقلاب یاد شهدا را در دلها زنده نگاه داشت، گفت: شهدا با انتخابی آگاهانه به میدان جهاد رفتند.

سردار مهدی ظفری اظهار داشت: اگر بتوانیم فرهنگ با فضیلت شهادت و ایثار را به نسل‌های آینده انتقال دهیم، در آن صورت انقلاب و آرمان‌های آن مصون از هر حادثه و توطئه‌ و گزندی خواهد بود.

وی گفت: برگزاری یادواره شهدا مروری بر ایثارگری‌ها و جانفشانی‌های افرادی است که وظیفه خطیر دفاع از ارزش‌های اسلامی را اکنون بر دوش ما گذاشته‌اند.

وی با بیان اینکه شهدا از جان و مال خود گذشتند تا پیروزی را برای ملت ایران به ارمغان آورند، افزود: آرامش و آسایش امروز در زندگی مرهون خون شهداست.

ظفری بسیج را امتداد عاشورا و شهدا را احیاگر راه عاشورا عنوان کرد و بیان داشت: شهیدان جان خود را برای احیای اسلام و مکتب حیات‌بخش آن فدا کردند و آنان با پیروی از دستورات الهی و پایبندی به اصول و ارزش‌های انقلاب اسلامی و با فداکاری خود درسی فراموش نشدنی به ما دادند.

وی افزود: عاشورایی زیستن و عاشورایی زندگی کردن محور اصلی امروز زندگی ماست و کلید فهم عاشورا در کلید فهم شناخت امام حسین(ع) است.

فرمانده قرارگاه شهید کاظمی در غرب کشور گفت: عملگرایی و انجام تکلیف از درس های بزرگ عاشوراست و بسیجیان با تأسی از این درس عاشورا، در طول هشت سال دفاع مقدس به نتیجه رسیدند.

وی گفت: فرهنگ شیعه ریشه عاشورایی دارد و تا زمانی که شیعه از عبرت های عاشورا درس بیاموزد پیروز است.

وی در پایان گفت: با شرایط کنونی اقتصادی و اطلاعاتی دشمنان علیه نظام، بصیرت و آگاهی، پشتیبانی و همراهی با ولایت فقیه، ارتباط معنوی قوی با امام حسین و امام زمان(ع) و اتحاد و وحدت لازمه شکست دشمنان است.

دیدگاه شما

شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام