تازه های سایت

کد مطلب: 50667
19. مرداد 1401 - 11:28
چند ساعت پس از قتل وکیل جوان در شاهرود با شلیک گلوله، مأموران پلیس فردی را به ظن دست داشتن در این جنایت دستگیر کردند.

به گزارش پایگاه خبری  تحلیلی گرو، این وکیل جوان ۳۳ساله که محمودرضا جعفرآقائی نام داشت ساعت یک بامداد دوشنبه همراه همسر و پسر ۵ساله‌اش پس از پیاده شدن از خودروی پژو ۲۰۶ سفیدرنگش، قصد ورود به خانه‌اش را داشت اما درست در همان لحظات مرد ناشناسی که مسلح به سلاح کمری بود خود را به وکیل جوان رساند و با شلیک چندین گلوله او را مجروح کرد و گریخت.

این حادثه هولناک در شرایطی اتفاق افتاد که همسر و فرزند خردسال وکیل جوان شاهد این صحنه بودند و وحشت‌زده با داد و فریاد از مردم درخواست کمک می‌کردند. لحظاتی از این تیراندازی خونین می‌گذشت که با کمک ساکنان محله جوان مجروح به مرکز درمانی منتقل و تلاش‌ها برای نجات او از مرگ آغاز شد. گلوله‌های متعددی به وکیل جوان اصابت کرده و او دچار خونریزی شدیدی شده بود. پزشکان ابتدا تلاش کردند خونریزی را کنترل کنند اما شرایط هر لحظه وخیم‌تر می‌شد تا اینکه چند ساعت بعد سرانجام جوان مجروح به‌دلیل شدت جراحات وارده روی تخت بیمارستان جانش را از دست داد.

به‌دنبال قتل وکیل جوان تحقیقات پلیس برای روشن شدن پشت پرده این جنایت و دستگیری قاتل آغاز شد. هنوز معلوم نبود که قتل این وکیل با چه انگیزه‌ای اتفاق افتاده است؛ اما شغل او ماجرا را حساس‌تر می‌کرد و ممکن بود کشمکش در پرونده‌های قضایی زمینه‌ساز قتل این وکیل شده باشد. کارآگاهان پلیس در جریان تجسس‌های خود به اطلاعاتی دست یافتند که از دست داشتن مردی در قتل این وکیل حکایت داشت. در این شرایط بود که آنها در عملیاتی ضربتی این مظنون را دستگیر کردند.

حجت‌الاسلام رضی پارسا منش، دادستان عمومی و انقلاب شاهرود با تأیید این خبر گفت: پس از وقوع این جنایت دستورات قضایی لازم در این خصوص صادر شد و با تلاش مأموران پلیس آگاهی در کمتر از ۱۲ساعت یک مظنون در این خصوص دستگیر شد.

او ادامه داد: هم‌اکنون این مظنون در بازداشت به سر می‌برد و بازجویی‌ها از او برای روشن شدن حقیقت ادامه دارد. همچنین این احتمال وجود دارد که فرد یا افراد دیگری نیز در این جنایت دخیل باشند که تحقیقات تخصصی در این خصوص ادامه دارد.

دیدگاه شما