تازه های سایت

کد مطلب: 50650
18. مرداد 1401 - 9:55
فرماندار نهاوند گفت: رسانه‌ها بستر ساز آگاهی بخشی صادقانه، امیدآفرینی و ایجاد نشاط در جامعه هستند.

به گزارش پایگاه خبری  تحلیلی گرو، ضرغام احمدوند فرماندار نهاوند در پیامی به مناسبت روزخبرنگار، خبرنگاران را جهادگران عرصه فرهنگ دانست که هوشمندانه و آگاهانه، در عرصه جهاد تبیین، نقش آفرینی روشنگرانه می‌کنند و گفت: انتظار دارم تمام دستگاه‌های اجرایی شهرستان، قدرشناسی، همراهی و حمایتی همه جانبه از این عزیزان انجام دهند.

در پیام فرماندار نهاوند آمده است:
جان نباشد جز خبر در آزمون
هرکه را افزون خبر جانش فزون
با گرامیداشت واقعه تاریخ ساز کربلا و ایام حزن و اندوه سوگواری سرور و سالار شهیدان اباعبدالله الحسین (ع) و یاران با وفای آن حضرت، سالروز شهادت شهید گرانقدر محمود صارمی خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی را که به نام روز خبرنگار مزین گردیده، گرامی داشته و به روان پاک همه شهدای عرصه خبر و فعالان صبور و پر تلاش رسانه‌ای تحیت و درود می‌فرستم.

عاشورا؛ ایامی برای رشد، تکامل و ارتقاء بشریت است و مکتب حسینی، مکتبی سراسر آگاهی بخش و فرهنگ‌ساز است و بهره‌مندی از همه ظرفیت‌های آن، زمینه ساز تعالی انسان‌ها خواهد بود.

با تأسی از رویکرد و الگوی حسینی، روز خبرنگار امسال که مصادف با این ایام شده، فرصتی مغتنم برای قدرشناسی از این جهادگران عرصه فرهنگ است که هوشمندانه و آگاهانه، در عرصه "جهاد تبیین" نقش آفرینی روشنگرانه‌ای می‌کنند تا با ترسیم افق‌هایِ روشنِ پیش روی توسعه ایران اسلامی و نهاوند عزیز، روایتی صواب از جهت‌گیری‌‎ها، اقدامات، فعالیت‌ها و تصمیمات خدمتگزاران صادق مردم ارائه دهند.

خبرنگاران، در قامت پل ارتباطی بین مردم و مسئولان؛ با سرلوحه قرار دادن سه مولفه آگاهی بخشی صادقانه، امیدآفرینی و ایجاد نشاط در جامعه؛ به عنوان روایتگران امین و صادق، به مقابله با مصاف رسانه‌ای و تبلیغاتی قدرت‌های سلطه گر می‌پردازند و گرامی داشت این روز، ارج نهادن به تلاش‌ها و از خود گذشتگی افرادی است که با بصیرت و پشتکاری توأم با عشق، به ایفای رسالت خود می‌پردازند.

با قدردانی از همه خبرنگاران و اهالی رسانه و وقوف به مشکلات و تنگنا‌هایی که در عرصه اطلاع رسانی بهنگام دارند؛ انتظار دارم تمام دستگاه‌ها و نهاد‌های شهرستان، قدرشناسی، همراهی و حمایتی همه جانبه از این عزیزان انجام دهند.
 
  ضرغام احمدوند فرماندار شهرستان نهاوند

دیدگاه شما