تازه های سایت

کد مطلب: 50337
15. تير 1401 - 8:24
سرپرست اداره حفاظت محیط زیست نهاوند گفت: دو واحد تولیدی و یک دهیاری در شهرستان نهاوند اخطاریه زیست‌محیطی گرفتند.

به گزارش پایگاه خبری  تحلیلی گرو، عزیز قیاسی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: طی بازدیدهای هفتگی از واحدهای تولیدی شهرستان دو واحد تولیدی و یک دهیاری به دلیل عدم مدیریت پسماندها و آلودگی زیست محیطی اخطاریه زیست محیطی دریافت کردند.

وی افزود: یکی از این واحدها در بخش خزل در زمینه تولید شن و ماسه فعالیت داشت که به دلیل آلایندگی هوا اخطاریه گرفت و یک واحد تولید آسفالت و شن و ماسه نیز در بخش مرکزی به دلیل عدم رعایت قانون هوای پاک اخطاریه زیست‌محیطی دریافت کرد.

سرپرست اداره حفاظت محیط زیست نهاوند با بیان اینکه یکی از دهیاری‌های بخش خزل نیز به دلیل عدم مدیریت پسماند اخطار گرفت گفت: این اداره در رابطه با تخلفات زیست‌محیطی واحدهای تولیدی با کسی مماشات نخواهد کرد.

وی گفت: واحدهای تولیدی و خدماتی که به روند آلودگی محیط زیست مبادرت ورزند در پایان هر فصل در لیست واحدهای آلاینده استان درج و متصدیان مربوطه به مراجع قضایی معرفی خواهند شد.

قیاسی گفت: با توجه به اینکه حفاظت از محیط زیست و جلوگیری از هر عامل آلودگی و آسیب رسانی به منابع طبیعی و محیط زیست بر عهده این سازمان گذاشته شده است مطابق با قانون با هر منبع آلایندگی هوا و یا منابع آب و خاک برخورد جدی خواهیم کرد.

انتهای پیام/

دیدگاه شما