تازه های سایت

کد مطلب: 50335
15. تير 1401 - 8:21
فرماندار نهاوند، گفت: توجه ویژه به نقاط حادثه خیز نهاوند و رفع معایب آنها در دستور کار است.

به گزارش پایگاه خبری  تحلیلی گرو، ضرغام احمدوند فرماندار نهاوند به همراه معاون سیاسی ، امام جمعه فیروزان، بخشدار خزل و رئیس جمعیت هلال‌احمر نهاوند و شهردار و اعضای شورای شهر فیروزان از پایگاه امداد جاده‌ای فیروزان بازدید کردند.

ضرغام احمدوند در حاشیه این دیدار اظهار کرد: هلال‌احمر شهرستان برنامه‌ریزی لازم جهت پشت سر گذاشتن تابستانی ایمن را انجام دهد چرا که شهرستان نهاوند به لحاظ دارابودن برخی نقاط حادثه‌خیز نیازمند توجه ویژه به این موضوع است.

احمدوند افزود: تعامل و هماهنگی نیروهای امدادی سرعت عمل در سوانح و همچنین امکان نجات جان انسان‌ها را افزایش می‌دهد لذا انتظار داریم همچون گذشته تعامل، هم‌افزایی و همدلی بیشتری با مجموعه علوم پزشکی و مشخص اورژانس داشته باشید.

وی بیان کرد: به دستگاه‌های متولی و ذی‌ربط محول شده وظایف خود نسبت به رفع نقاط حادثه‌خیز شهرستان را دنبال کنند لذا انتظار داریم تا تحقق این مهم نیروهای امدادی توجهی ویژه به نقاط حادثه خیر شهرستان در ایام خاص داشته باشند.

فرماندار نهاوند، گفت: شرایط ژئوفیزیکی نهاوند می طلبد همه نیروهای امدادی در سوانح و حوادث طبیعی و غیرطبیعی برای خدمت رسانی به مردم آمادگی لازم را داشته باشند تا شاهد به حداقل رساندن تلفات احتمالی باشیم.

دیدگاه شما