تازه های سایت

کد مطلب: 50226
4. تير 1401 - 8:28
آئین استقبال رسمی از یونس شفیعی دارنده مدال برنز مسابقات کشتی نوجوانان آسیا با حضور مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان و مسئولین شهرستان نهاوند برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری  تحلیلی گرو، با حضور حمید سیفی، مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان، علیرضا شهبازی، نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی؛ ضرغام احمدوند، فرماندار شهرستان، رئیس ورزش و جوانان نهاوند جمعی از مربیان و ورزش دوستان شهرستان از مدال‌آور مسابقات کشتی نوجوانان آسیا استقبال شد.

حمید سیفی در این آئین با اشاره به اینکه امروز کسب عنوان سوم آسیا پس از گذشت 13 سال برای کشتی شهرستان نهاوند در رده نوجوانان مایه افتخار است، گفت: بروز استعدادهایی همچون یونس شفیعی نشان از وجود رگه‌های طلا در شهرستان نهاوند است لذا باید با هم‌افزایی و هماهنگی هرچه بیشتر مسئولین و مربیان نسبت کشف استعدادها و پرورش آنها تلاش کنیم.
 

وی با بیان اینکه کشتی شهرستان نهاوند از گذشته تا کنون برای همگان شناخته شده است و قهرمانان آن همواره در رقابت‌های مختلف حرف برای گفتن داشته و دارند، تصریح کرد: خوشبختانه امروز هیئت کشتی استان همدان با بهره‌گیری از ظرفیت مربیان توانمند و پیشکسوت در حال بازگشت به دوران طلایی خود است لذا جا دارد یاد مربی گران‌قدر استاد فرامرز سماوات را نیز در این محفل گرامی بداریم.
 

مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان با اشاره به اینکه در حال حاضر استان همدان دارای قهرمانان توانمندی همچون یوسف کامرانی، هادی وفایی پور، مهدی حاجیلویان، دانیال شریعتی نیا است، گفت: امیدواریم در آینده‌ای نه‌چندان دور شاهد مدال‌آوری قهرمانان استان در میادین و رقابت‌های فراملی باشیم.
 

وی تصریح کرد: امیدواریم با حمایت مقام عالی وزارت ورزش و جوانان، استاندار محترم همدان، مجمع نمایندگان استان بتوانیم جایگاه ورزش استان همدان را بیش‌ازپیش ارتقا دهیم.

علیرضا شهبازی نماینده مردم نهاوند در مجلس گفت: با بیان اینکه افتخارآفرینی شما موجب افتخار کشور و استان همدان است، گفت: مربیان شهرستان نهاوند ظرفیت و توانمندی پرورش ورزشکاران توانمند را در مسابقات مختلف دارند لذا باید تلاش شود این مهم بیش‌ازپیش اشاعه شود.

وی با بین اینکه نام پرآوازه ایران اسلامی و شهرستان نهاوند باید در جهان به‌وسیله شما ورزشکاران طنین‌انداز شود، گفت: تحقق این مهم جز با اتحاد، همدلی و هم آوایی شدنی نیست.

وی تصریح کرد: کشتی استان همدان با نام نهاوند و ملایر در کشور شناخته شده است لذا هرآنچه در توان داشته باشیم برای حمایت از جوانان نهاوند و استان بکار خواهیم گرفت.

وی ضمن قدردانی از زحمات مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان در راستای حمایت‌های همه‌جانبه از ورزش استان و تعالی جایگاه آن نسبت به گذشته، گفت: امیدواریم یونس شفیعی و ده‌ها کشتی‌گیر ارزنده دیگر در سال‌های آتی و مسابقات آینده در رده‌های مختلف کسب افتخار کنند.
 

وی افزود: از خانواده ایشان که مسبب رشد و تربیت این ورزشکار شدند کمال تشکر را داریم.

ضرغام احمدوند فرماندار نهاوند نیز اظهار کرد: امیدواریم در دولت مردمی آیت‌الله رئیسی شاهد رشد و توفیق ورزش استان و شهرستان باشیم.

وی با بیان اینکه دولت نگاه ویژه‌ای به ورزش و قهرمانان دارند، گفت: ورزش نهاوند لیاقت و توانمندی کسب مدال‌های بیشتری را دارد لذا باید همه مربیان دست‌اندرکاران ورزش شهرستان همه توان خود را در این زمینه بکار بگیرند.
 

فرماندار نهاوند ضمن قدردانی از تلاش همه مدیران ورزش استان و شهرستان، مربیان زحمتکش، تصریح نرد: امیدواریم با تداوم حمایت‌های مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان شاهد درخشش ورزش و ورزشکاران شهرستان در میادین ملی و فراملی باشیم.

دیدگاه شما