تازه های سایت

کد مطلب: 49865
27. ارديبهشت 1401 - 8:45

به گزارش پایگاه خبری  تحلیلی گرو، در پی دیدار مردمی جمعی از کشاورزان و بهره‌بردارن نهر شعبان با فرماندار نهاوند «ضرغام احمدوند» با حضور در محل نهر شعبان به بررسی مشکلات کشاورزان پرداخت و دستورات مقتضی را صادر کرد.

 در دیدار های چهره به چهره فرماندار با اقشار مختلف مردمی جمعی از کشاورزان و بهره‌برداران حوزه نهر شعبان با فرماندار دیدار و در خواست رسیدگی عاجل به موضوعات پیرامون این نهر را داشتند‌ که فرماندار نهاوند قول مساعد برای رسیدگی هرچه سریع تر به این موضوع را دادند.

به همین منظور ضرغام احمدوند عصر دوشنبه با حضورمعاون سیاسی بخشدار مرکزی و رئیس منابع آب و جهاد کشاورزی شهرستان نهاوند و تنی چند از مدیران و کارشناسان در بستر نهر شعبان و جمع کشاورزان به صورت میدانی موضوع را بررسی کردند.

دیدگاه‌ها

مسئولان نهاوند و دلسوزان/ *منطقه دو شهری و فرمانداری ویژه نهاوند را ایجاد کنید. *مرکز شهر را تعریض و ترافیک آن را درست کنید. *قطار شهرک حیدری را تکمیل و راه اندازی کنید. *درد ۵۰ ساله نهاوند سد گرین را تکمیل و آبگیری کنید. *دانشگاه نهاوند را بازگردانید. *پژوهشگاه گشنیز،سیب،داروهای گیاهی و عطر ملی نهاوند را ایجاد کنید. *کارخانه های شهرک صنعتی را از رکود خارج کنید *کارخانه های قندمهرگان،روغن جامدنگین۲،نهاوندموتور،معادن نهاوندرا ایجاد و تکمیل کنید. *شهرک صنعتی مبل و منبت و فرش نهاوند و نمایشگاه های دائمی آن را ایجاد کنید. *محصولات باغات وکشاورزی نهاوند را بسته بندی و صنایع تبدیلی ایجادکنید.پایان.

دیدگاه شما