تازه های سایت

کد مطلب: 48747
23. دى 1400 - 15:14
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی همدان گفت: هیچ مرگ و میر ناشی از بیماری کووید ۱۹ در استان طی ۲۴ ساعت گذشته ثبت نشد.

به گزارش پایگاه خبری  تحلیلی گرو، محمد طاهری گفت: آمار متوفیان کرونا در این استان از ابتدای شیوع این ویروس تاکنون به سه هزار و ۱۶۵ نفر رسیده است.

او گفت:با شناسایی ۱۵ بیمار جدید مبتلا به کرونا طی ۲۴ ساعت گذشته در استان، مجموع بیماران بستری مثبت به ۳۱ هزار و ۱۷۳ نفر و بیماران درمان سرپایی مثبت به ۱۰۰ هزار و ۱۳۶ نفر رسید.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی همدان گفت: تعداد مراجعان سرپایی به اورژانس بیمارستان‌های این استان با علائم تنفسی مشکوک به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته ۲۸۳ نفر بود که ۲۶ نفر از مراجعان به بیمارستان‌ها در بخش عادی بستری شدند.

به گفته طاهری همچنین ۱۰ بیمار مبتلا به کرونا در بخش آی. سی. یو مراکز درمانی این استان بستری هستند و در مجموع وضعیت جسمی ۲۴ بیمار بستری در بیمارستان‌های استان وخیم گزارش شده است.

او درباره آخرین وضعیت بیماران کرونایی در شهرستان‌های استان نیز گفت: شمار بیماران کرونایی بستری (از ابتدای همه گیری ویروس کرونا تاکنون) در بیمارستان‌های اسدآباد یک هزار و ۶۵۱، بهار یک هزار و ۵۷۰، تویسرکان یک هزار و ۵۹۷، رزن یک هزار و ۲۴۲، درگزین ۴۲۱، فامنین ۴۱۴ و کبودراهنگ یک هزار و ۵۴۶ نفر است.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی همدان گفت: همچنین تاکنون پنج هزار و ۸۰۵ نفر در ملایر، چهار هزار و ۱۷۱ نفر در نهاوند و ۱۲ هزار و ۷۲ نفر نیز در شهرستان همدان به ویروس کرونا مبتلا و بستری شده اند.

 براساس آخرین اعلام وزارت بهداشت، از مجموع ۱۰ شهرستان استان همدان ۹ شهرستان در وضعیت آبی و تویسرکان در وضعیت زرد کرونایی قرار دارد.

منبع ایرنا

دیدگاه شما