تازه های سایت

کد مطلب: 48146
24. آبان 1400 - 7:45
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی استان همدان گفت که با فوت سه بیمار دیگر در ۲۴ ساعت گذشته، آمار مرگ و میر ناشی از کرونا در این استان از ابتدای همه گیری ویروس تاکنون به سه هزار و ۸۱ مورد رسید.

به گزارش پایگاه خبری  تحلیلی گرو، دکتر «محمد طاهری»  افزود: همچنین با شناسایی ۱۱۱ بیمار جدید مبتلا به کووید ۱۹ در استان همدان، مجموع بیماران بستری مثبت به ۳۰ هزار و ۵۶۹ و بیماران سرپایی مثبت به ۹۸ هزار و ۱۵۱ نفر رسیده است.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان همدان اظهار داشت: تعداد مراجعان سرپایی به اورژانس بیمارستان‌های استان با علائم تنفسی مشکوک به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته ۶۶۴ نفر بود که ۶۰ نفر از مراجعان به بیمارستان ها در بخش عادی بستری شدند.

طاهری افزود: ۱۴ بیمار مبتلا به کرونا در بخش آی.سی.یو مراکز درمانی استان بستری هستند و در مجموع وضعیت جسمی ۳۳ بیمار بستری در بیمارستان های استان وخیم گزارش شده است.

وی درباره آخرین وضعیت بیماران کرونایی در شهرستان‌های استان نیز گفت: شمار بیماران کرونایی بستری(از ابتدای همه گیری ویروس کرونا تاکنون) در بیمارستان‌های اسدآباد یک هزار و  ۶۱۰، بهار یک هزار و ۵۴۳، تویسرکان یک هزار و ۵۵۵، رزن یک هزار و ۲۲۰، درگزین ۴۰۷، فامنین ۴۰۷ و کبودراهنگ یک هزار و ۵۱۴  نفر است.

وی افزود: همچنین تاکنون پنج هزار و ۷۰۷ نفر در ملایر، چهار هزار و ۹۱ نفر در نهاوند و ۱۱ هزار و ۸۵۷ نفر نیز در شهرستان همدان به ویروس کرونا مبتلا و بستری شده اند.

به گزارش ایرنا، از مجموع ۱۰ شهرستان استان همدان، "کبودرآهنگ و نهاوند" در وضعیت نارنجی و مابقی شهرستان ها در وضعیت زرد کرونایی هستند.

دیدگاه شما