تازه های سایت

کد مطلب: 48117
22. آبان 1400 - 7:48
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی استان همدان گفت که با فوت سه بیمار دیگر در ۲۴ ساعت گذشته، آمار مرگ و میر ناشی از کرونا در این استان از ابتدای همه گیری ویروس تاکنون به سه هزار و ۷۴ مورد رسید.

به گزارش پایگاه خبری  تحلیلی گرو، محمد طاهری افزود: همچنین با شناسایی ۱۴۴ بیمار جدید مبتلا به کووید ۱۹ در استان همدان، مجموع بیماران بستری مثبت به ۳۰ هزار و ۴۹۷ و بیماران سرپایی مثبت به ۹۷ هزار و ۹۵۳ نفر رسیده است.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان همدان اظهار داشت: تعداد مراجعان سرپایی به اورژانس بیمارستان‌های استان با علائم تنفسی مشکوک به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته ۶۷۴ نفر بود که ۸۱ نفر از مراجعان به بیمارستان ها در بخش عادی بستری شدند.

طاهری افزود: ۱۸ بیمار مبتلا به کرونا در بخش آی.سی.یو مراکز درمانی استان بستری هستند و در مجموع وضعیت جسمی ۳۷ بیمار بستری در بیمارستان های استان وخیم گزارش شده است.

وی درباره آخرین وضعیت بیماران کرونایی در شهرستان‌های استان نیز گفت: شمار بیماران کرونایی بستری(از ابتدای همه گیری ویروس کرونا تاکنون) در بیمارستان‌های اسدآباد یک هزار و ۵۹۸، بهار یک هزار و ۵۳۶، تویسرکان یک هزار و ۵۴۹، رزن یک هزار و ۲۱۹، درگزین ۴۰۵، فامنین ۴۰۷ و کبودراهنگ یک هزار و ۵۰۸  نفر است.

وی افزود: همچنین تاکنون پنج هزار و ۶۹۴ نفر در ملایر، چهار هزار و ۷۵ نفر در نهاوند و ۱۱ هزار و ۸۴۹ نفر نیز در شهرستان همدان به ویروس کرونا مبتلا و بستری شده اند.

به گزارش ایرنا، از ۱۰ شهرستان تابعه استان همدان، از نظر رنگ بندی، هم اینک شهرستان های اسدآباد، ملایر، فامنین و کبودراهنگ در وضعیت زرد و ۶ شهرستان مابقی نیز در وضعیت نارنجی کرونایی قرار دارند.

دیدگاه شما