تازه های سایت

کد مطلب: 48114
21. آبان 1400 - 13:51

به گزارش پایگاه خبری  تحلیلی گرو، حجت الاسلام والمسلمین عباس مولوی امام جمعه موقت نهاوند در خطبه های این هفته نماز جمعه نهاوند گفت: ترویج فرهنگ علم آموزی و مطالعه کتاب بسیار مهم است و خانواده ها باید فرزندان خود را به سوی این امر سوق دهند.

وی اظهار داشت: رهبر معظم انقلاب بارها به اهمیت مطالعه و کتاب خوانی تاکید دارند و در دین مبین اسلام نیز بر اهمیت علم آموزی بسیار تاکید شده است و در هفته کتاب خوانی باید به این مهم توجه داشته باشیم.

امام جمعه موقت نهاوند در بخش دیگری از خطبه ها با اشاره به شروع دور جدید مذاکرات هسته ای افزود: دولت جدید رویکرد خود را مذاکره برای رفع تحریم اعلام کرده است.

وی ادامه داد: نقشه راه دولت جدید در مذاکرات نتیجه محور بودن و برای لغو تحریم ها اعلام شده که این‌ مهم الزاماتی دارد که باید به آنها توجه شود که شامل جداسازی اقتصاد از مذاکره است چون همیشه تحریم ها یک اثر روانی دارد یه اثر میدانی که باید با اقداماتی که انجام می‌شود این آثار به حداقل برسد.

حجت الاسلام مولوی اظهار داشت: نکته دیگر این است که اگر می خواهیم در عرصه مذاکره دست ما پر باشد باید در زمینه پیشرفت های هسته ای دست ما پر باشد.

وی افزود: نمی شود ما بایستیم و پیشرفت نکنیم و آنها از این موضوع سو استفاده کنند و پیشرفت هسته ای هم یکی از الزامات مذاکرات است.

امام جمعه موقت نهاوند در بخش دیگری از خطبه ها گفت: دولت طرحی را به مجلس ارائه داده به عنوان ترمیم قدرت خرید مردم که دولت باید مراقبت کند و شرایط زمانی را در اجرا مدنظر داشته باشد و صادقانه با مردم سخن بگوید.

وی در پایان گفت: هماهنگی قوای سه گانه و حضور مسئولانه مسئولان در بین جامعه و آرام کردن التهابات بازار برای آرامش مردم بسیار مهم است.

دیدگاه شما