تازه های سایت

کد مطلب: 47871
28. مهر 1400 - 8:35
با شناسایی ۳۹۶ بیمار جدید مبتلا به کرونا در استان همدان، مجموع بیماران بستری مثبت به ۲۹ هزار و ۳۷۶ و بیماران سرپایی مثبت به ۹۳ هزار و ۲۹ نفر رسید.

به گزارش پایگاه خبری  تحلیلی گرو، سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی استان همدان گفت: با فوت یک بیمار دیگر در ۲۴ ساعت گذشته آمار مرگ و میر ناشی از کرونا در استان از ابتدای اپیدمی ویروس تاکنون به ۲ هزار و ۹۶۹ مورد رسیده است.

محمد طاهری افزود: تعداد مراجعان سرپایی به اورژانس بیمارستان‌های استان با علائم تنفسی مشکوک به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته ۹۲۴ نفر بود که ۱۳۸ نفر از مراجعان به بیمارستان‌ها در بخش عادی بستری شدند.

وی تأکید کرد: ۱۸ بیمار مبتلا به کرونا در بخش آی. سی. یو مراکز درمانی استان بستری هستند و در مجموع وضعیت جسمی ۳۹ بیمار بستری در بیمارستان‌های استان وخیم گزارش شده است.

طاهری درباره آخرین وضعیت بیماران کرونایی در شهرستان‌های استان نیز گفت: شمار بیماران کرونایی بستری (از ابتدای همه گیری ویروس کرونا تاکنون) در بیمارستان‌های اسدآباد یک هزار و ۵۳۸ و بهار یک هزار و ۴۶۵، تویسرکان یک هزار و ۴۸۸، رزن یک هزار و ۱۶۱، درگزین ۳۹۱، فامنین ۳۹۴ و کبودراهنگ یک هزار و ۴۴۱ نفر است.

وی تصریح کرد: همچنین تاکنون پنج هزار و ۵۱۲ نفر در ملایر، سه هزار و ۸۸۹ نفر در نهاوند و ۱۱ هزار و ۴۶۹ نفر نیز در شهرستان همدان به ویروس کرونا مبتلا و بستری شده اند.

از ۱۰ شهرستان تابعه استان همدان، شهرستان‌های همدان، نهاوند، اسدآباد، رزن و درگزین در وضعیت نارنجی و پنج شهرستان بقیه در وضعیت زرد کرونایی قرار دارند.

دیدگاه شما