تازه های سایت

کد مطلب: 47865
27. مهر 1400 - 8:55

به گزارش پایگاه خبری  تحلیلی گرو، مجید یوسفی نوید شهردار نهاوند در نشست با اصحاب رسانه از افزایش پارک محلات خبر داد و گفت: در این مدت اقداماتی از جمله کلنگ زنی پارک صخره ای،پارک شهرک شهید حیدری، طرح پاکسازی محله به محله،رفع خطر از املاک خطرزا،صدور پروانه ساخت برای املاک قولنامه ای،تثبیت تجاری املاک بلوار شاهد و ... به اجرا درآمد.

مجید یوسفی نوید با اشاره به اینکه حواشی سبب شده تا نهاوند با همه ظرفیت ها و داشته هایش راه توسعه را کند پیش ببرد، خاطر نشان کرد: تمام هدفم شهر و رفع مشکلات و ساماندهی مشکلات درون شهر و ورودی هاست به هر جا ورود می کنم کار عقب است مشکلات ریشه دار است من هم همه توانم را بکار گرفته ام.

یوسفی نوید در خصوص اولویت پرداخت حقوق خدمات شهری افزود: از ماه آینده تا پیش از پرداخت حقوق کارگران خدمات شهری و فضای سبز،کارکنان شهرداری هم حقوق نخواهند گرفت.

وی با بیان اینکه مدت یک ماه است آمده ام و تمام توانم را برای برآوردن مطالبت مردم بکار گرفته ام گفت: فضای مجازی، رسانه ها را رصد میکنم تا به مشکلات و مطالبات مردم برسم، همه باید پای کار باشیم دنبال ایراد گرفتن و انداختن مشکلات بر گردن اینو و آن نباشیم.

شهردار نهاوند با بیان اینکه یک روز در هفته با مدیران استانی کشوری دیدار و مکاتبه داریم تصریح کرد: برای هرآنچه در شهر نهاوند با همه ظرفیت ها و داشته هایش مغفول مانده است برنامه اجرایی و کارآمد داریم و بسیاری از مشکلات عمده را برای همیشه از سد راه مدیریت و توسعه شهری برخواهیم داشت.

وی با بیان اینکه دنبال جناح بازی نیستم افزود: ابتدای راهم امیدوارم راهکار می دهم برنامه دارم و تاکنون ۵جلسه فقط دیدار حضوری با نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی داشته ام.

شهردار نهاوند خاطرنشان کرد: از ظرفیت جوانان بعناون اتاق فکر استفاده خواهم کرد.

دیدگاه شما