تازه های سایت

کد مطلب: 47774
18. مهر 1400 - 8:57
شرکت ایران خودرو پیش فروش یک ساله برخی محصولات خود را از روز چهارشنبه ۱۴ مهر ۱۴۰۰ با قیمت غیرقطعی و موعد تحویل شهریور و مهر ۱۴۰۱ آغاز کرده است.

به گزارش پایگاه خبری  تحلیلی گرو، طبق ضوابط مندرج در جدیدترین بخشنامه پیش فروش محصولات ایران خودرو ویژه مهر ۱۴۰۰، در این طرح مبلغ پیش‌پرداخت برای ثبت نام دنا پلاس توربوشارژ دستی معادل ۱۱۴ میلیون و ۱۵۹ هزار تومان اعلام شده است.

 مشتریان می‌توانند تا تاریخ یکشنبه ۱۸ مهرماه ۱۴۰۰ با مراجعه به وبسایت فروش ایران خودرو به آدرس esale.ikco.ir نسبت به ثبت نام دنا پلاس توربو دنده ای اقدام کنند. کلیه محدودیت‌های قبل در این مرحله فروش نیز وجود دارد و افراد منتخب در قرعه‌کشی به مدت پنج روز فرصت دارند تا مبلغ پیش‌پرداخت جهت ثبت نام نهایی دنا پلاس توربو دنده ای را به حساب ایران خودرو واریز کنند. لازم به ذکر است که دنا پلاس توربوشارژ دستی در این مرحله با رنگهای مشکی، سفید و خاکستری متالیک عرضه می‌شود.

مشخصات دنا پلاس توربوشارژ دستی

دنا پلاس در سال ۱۳۹۵ به عنوان نسخه فیس لیفت دنا معمولی رونمایی شد و در قسمتهایی نظیر گرافیک داخلی چراغ‌های جلو و عقب و نیز استایل درهای جانبی، نسبت به دنا تفاوت داشت. همچنین برخی آپشن‌های بیشتر مثل: سانروف، کروز کنترل، دوربین دید عقب، ایربگ جانبی، صفحه لمسی بزرگتر از قبل و دیلایت نیز به لیست آپشن های دنا پلاس ضمیمه شد.

دنا پلاس ابتدا از لحاظ فنی اختلافی با سمند ef۷نداشت اما شرکت ایکو به منظور افزایش قدرت این سدان ملی، موتورEF۷  توربوشارژ را به خدمت این خودرو درآورد و محصول جدید را دنا پلاس توربو نامید.

دنا پلاس توربو از موتور ۱.۷ لیتری توربوشارژ خود نیرویی برابر ۱۵۰ اسب بخار قدرت در ۵۵۰۰ دور و ۲۱۵ نیوتن متر گشتاور در ۲۲۰۰-۴۸۰۰ دور دریافت می‌کند. شتاب ۰ تا صد این سدان ۱۲۶۲ کیلوگرمی نیز برابر ۱۰ ثانیه اعلام شده است.

حداکثر سرعت دنا پلاس توربو دستی حدود ۲۰۵ کیلومتر بر ساعت بوده و به طور متوسط برابر ۷.۹۴ لیتر در هر ۱۰۰ کیلومتر سوخت مصرف می‌کند.

شاخص‌ترین آپشن‌های نسخه فول آپشن دنا پلاس توربو دنده ای موارد زیر را دربرمی‌گیرد:

سیستم تثبیت سرعت یا کروز کنترل، سانروف، تهویه اتوماتیک با دریچه عقب، صندلی‌ راننده و سرنشین جلو با تنظیمات ۸ حالته برقی، فرمان هیدرولیک با کلیدهای کنترل  MFCو روکش چرمی، سنسور پارک عقب، چراغ‌های مه شکن، دیلایت، نمایشگر لمسی ۷ اینچی با سامانه رهیاب، دوربین دید عقب، بلوتوث، چهار ایربگ جلو و جانبی، آینه‌های جانبی تاشونده برقی ترمز ضدقفل ABS و توزیع نیروی ترمز EBD .

دیدگاه شما