تازه های سایت

کد مطلب: 45686
17. فروردين 1400 - 7:41
رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان نهاوند گفت: یک بهله عقاب طلایی نابالغ بیمار که در طبیعت رهاسازی شده بود اوسط یکی از دوستداران حیات وحش تحویل محیط زیست نهاوند شد.

به گزارش پایگاه خبری  تحلیلی گرو، مهرداد سلگی اظهار کرد: یک بهله عقاب طلایی نابالغ بیمار که در طبیعت رهاسازی شده بود توسط یکی از دوستداران حیات وحش تحویل محیط زیست نهاوند شد.

وی با بیان اینکه این عقاب برای تیمار و بررسی وضعیت سلامت به اداره کل محیط زیست استان همدان منتقل شد تا مورد معاینه قرار گیرد گفت: عقاب طلایی پرنده‌ای شکاری است که زیستگاه آن در کوه‌های گرین است.

رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان نهاوند تصریح کرد: خوشبختانه فرهنگ زیست محیطی حمایت از حیات وحش در میان مردم جا افتاده است و دوستداران طبیعت به خوبی در این خصوص با اداره حفاظت محیط زیست همکاری می‌کنند.

وی با بیان اینکه طی یک ماه گذشته این سومین مورد از تحویل و یا رهاسازی عقاب در طبیعت است که از سوی دوستداران محیط زیست صورت می‌گیرد، اظهار کرد: شهروندان در صورت مشاهده مواردی از کمک به حیوانات و پرندگان موضوع را سریعا به اداره حفاظت محیط زیست شهرستان نهاوند اطلاع دهند.

انتهای پیام/

دیدگاه شما