تازه های سایت

کد مطلب: 44878
8. بهمن 1399 - 7:40
طی ۲۴ ساعت گذشته در منطقه تحت پوشش این دانشگاه ۱۱ بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس بستری شده‌اند و ۲ مورد فوتی در این بازه زمانی در مراکز درمانی استان همدان رخ داده است.

به گزارش پایگاه خبری  تحلیلی گرو،محمد طاهری در خصوص آخرین آمار کلی ابتلای کرونا در استان همدان در ۲۴ ساعت منتهی به صبح امروز _ سه شنبه ۷ بهمن ماه_ اظهار کرد: طی ۲۴ ساعت گذشته تعداد ۱۱ بیمار جدید قطعی مبتلا به کرونا در استان همدان گزارش شده است.

وی اضافه کرد: مراجعان سرپایی به اورژانس بیمارستان‌ها با علائم تنفسی مشکوک به کرونا ویروس در ۲۴ ساعت گذشته ۲۳۳ مورد بوده است که ۳۹ نفر در بخشی عادی و ۱۱ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بستری شدند و حال ۳۴ نفر نیز وخیم گزارش شده است.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی همدان افزود: از ابتدای شیوع کرونا ویروس تا کنون ۱۰ هزار و ۱۰۸ نفر در استان همدان به کرونا ویروس مبتلا شدند.

وی با توضیح اینکه در ۲۴ ساعت گذشته در استان همدان ۲ مورد فوتی ثبت شده است، خاطرنشان کرد: تعداد فوتی‌های کرونای استان از ابتدای شیوع کرونا ویروس تا کنون به یک هزار و ۴۶۳ نفر رسیده است.

طاهری در خصوص آخرین وضعیت و آمار مبتلایان به کرونا در شهرستان‌های استان همدان، تصریح کرد: تا کنون آخرین آمار مبتلایان به کرونا ویروس در شهرستان‌های اسدآباد ۳۶۵ نفر، بهار ۵۷۹ نفر، تویسرکان ۶۳۱ نفر، رزن ۴۲۱ نفر، درگزین ۱۸۶ نفر، فامنین ۱۷۶ نفر و کبودر آهنگ ۶۴۷ نفر بوده است.

وی اضافه کرد: همچنین تا کنون در شهرستان ملایر یک هزار و ۸۷۵ نفر، نهاوند یک هزار و ۱۲۰ نفر و همدان سه هزار و ۸۳۷ نفر به کرونا مبتلا شدند و ۲۷۱ مورد مثبت بستری نیز در بیمارستان‌های همدان مربوط به افراد غیربومی است.

 تعداد بیماران کرونایی در شهرستان نهاوند بدون ثبت مورد جدید در ۲۴ ساعت گذشته در عدد ۱۱۲۰ نفر باقی ماند.

دیدگاه شما