تازه های سایت

کد مطلب: 44759
30. دى 1399 - 8:52
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی همدان گفت: طی ۲۴ ساعت گذشته در منطقه تحت پوشش این دانشگاه شش بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس بستری شده‌اند و مورد فوتی در این بازه زمانی در مراکز درمانی استان همدان رخ نداده است.

به گزارش پایگاه خبری  تحلیلی گرو، محمد طاهری در خصوص آخرین آمار کلی ابتلای کرونا در استان همدان در ۲۴ ساعت منتهی به صبح امروز _ دو شنبه ۲۹ دی ماه_ اظهار کرد: طی ۲۴ ساعت گذشته تعداد شش بیمار جدید قطعی مبتلا به کرونا در استان همدان گزارش شده است.

وی اضافه کرد: مراجعان سرپایی به اورژانس بیمارستان‌ها با علائم تنفسی مشکوک به کرونا ویروس در ۲۴ ساعت گذشته ۲۸۹ مورد بوده است که ۴۶ نفر در بخشی عادی و ۱۲ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بستری شدند و حال ۳۵ نفر نیز وخیم گزارش شده است.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی همدان افزود: از ابتدای شیوع کرونا ویروس تا کنون ۹ هزار و ۹۸۰ نفر در استان همدان به کرونا ویروس مبتلا شدند. وی با توضیح اینکه در ۲۴ ساعت گذشته در استان همدان مورد فوتی ثبت نشده است، خاطرنشان کرد: تعداد فوتی‌های کرونای استان از ابتدای شیوع کرونا ویروس تا کنون به یک هزار و ۴۴۵ نفر رسیده است.

طاهری در خصوص آخرین وضعیت و آمار مبتلایان به کرونا در شهرستان‌های استان همدان، تصریح کرد: تا کنون آخرین آمار مبتلایان به کرونا ویروس در شهرستان‌های اسدآباد ۳۶۳ نفر، بهار ۵۷۱ نفر، تویسرکان ۶۲۲ نفر، رزن ۴۰۹ نفر، درگزین ۱۷۶ نفر، فامنین ۱۷۴ نفر و کبودر آهنگ ۶۳۲ نفر بوده است.

وی اضافه کرد: همچنین تا کنون در شهرستان ملایر یک هزار و ۸۶۱ نفر، نهاوند یک هزار و ۱۱۱ نفر و همدان سه هزار و ۷۹۲ نفر به کرونا مبتلا شدند و ۲۶۹ مورد مثبت بستری نیز در بیمارستان‌های همدان مربوط به افراد غیربومی است.

دیدگاه شما