تازه های سایت

کد مطلب: 44679
23. دى 1399 - 12:54
پیشکسوت تیم فوتبال استقلال می‌گوید آبی‌پوشان در داربی ۹۴ پایتخت نتوانستند عملکرد ایده‌آلی از خود بر جای بگذارند.

به گزارش پایگاه خبری  تحلیلی گرو، منصور رشیدی، پیشکسوت تیم فوتبال استقلال درباره تساوی آبی‌پوشان پایتخت مقابل پرسپولیس در دربی ۹۴ اظهار کرد: به نظر من  در نیمه دوم بازی اصلا استقلالی وجود نداشت. خط دفاعی آبی‌ها اصلا عملکرد خوبی نداشتند و باعث شد تا استقلال چنین گل‌هایی را دریافت کند.

او ادامه داد: کادر فنی فقط نظاره‌گر این وضعیت استقلال بود و هیچ کاری انجام ندادند. خط دفاعی استقلال ناهماهنگ است. درست است استقلال به صدر جدول  آمده بود اما هنوز ناهماهنگی در این پست وجود دارد. اگر مظاهری در این چند بازی در دروازه استقلال حضور نداشت و موقعیت‌های مهمی را از حریف دفع نمی‌کرد، شاید آبی‌ها الان نمی‌توانستند در نیمه بالای جدول حضور داشته باشند.

رشیدی در انتقاد به عملکرد ضعیف شیخ دیاباته اظهار کرد: دیاباته در حال حاضر بازیکن آماده‌ای نیست و همه می‌دانند که این بازیکن به خاطر خستگی و گام‌های سنگینی که برمی‌دارد، نمی‌تواند عملکرد خوبی داشته باشد و در این بازی هم دیدیم که این بازیکن نتوانست کاری از پیش ببرد.

پیشکسوت استقلال در ادامه اضافه کرد: پرسپولیس نیمه دوم بازی خوبی انجام داد و توانست موقعیت‌های بیشتری خلق کرد و توانست برتری نسببی نسبت به آبی‌ها داشته باشد.

او در انتقاد به تعویض‌های استقلال خاطرنشان کرد:‌ تعویض‌های استقلال اصلا خوب نبود و باعث شد کیفیت استقلال کاهش پیدا کند. احمد موسوی با اینکه دوندگی زیادی داشت اما با دیاباته تعویض شد. فکری تعویض‌های خوبی انجام نداد. کادر فنی چطور با خود فکر کرده است،‌ وقتی خط دفاع این همه اشتباه دارد، اما کاری از پیش نمی‌برد؟ دانشگر مهره‌ کارسازی برای تیم است و آمادگی خوبی دارد و چرا باید در نیمه دوم به بازی گرفته شود؟

رشیدی در پایان گفت: اگر بخواهد با همین وضعیت جلو برود فکر نکنم استقلال بتواند برای قهرمانی حرفی برای گفتن داشته باشد.

منبع: ایسنا

دیدگاه شما