تازه های سایت

کد مطلب: 44669
23. دى 1399 - 8:32
فرمانده انتظامي شهرستان "نهاوند"، از دستگيري ۲ سارق دريچه هاي آب و فاضلاب و دريچه هاي مربوط به اداره گاز با تلاش ماموران پليس آگاهي این شهرستان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری  تحلیلی گرو، سرهنگ “احمد ساکی”، در تشریح این خبر گفت: در پی شکایت نماینده حقوقی اداره آب و فاضلاب و نماینده حقوقی اداره گاز مبنی بر سرقت دریچه های مربوط به اداره آب و گاز از سطح بعضی محلات شهرستان نهاوند، موضوع شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان احتمالی دردستور کار ماموران پلیس اگاهی شهرستان قرارگرفت.

وی افزود: ماموران پلیس آگاهی شهرستان با استفاده از ظرفیت های درون وبرون سازمانی، ۲ برادر را که برابر اطلاعات به دست آمده اقدام به شکستن دریچه های آب و فاضلاب کرده و قصد فروش آن را داشتند را دستگیر کردند وتعدادی از دریچه های فاضلاب که به صورت شکسته همراه آنان بود، کشف شد.

 سرهنگ ساکی گفت: متهمان در پلیس آگاهی شهرستان به سرقت بیش از ۴۰ عدددریچه مربوط به اداره آب و گاز از سطح محلات شهرستان و خرد کردن و فروش آن اعتراف کردند.

 فرمانده انتظامی شهرستان نهاوند در پایان گفت: نمایندگان حقوقی اداره آب و فاضلاب و اداره گاز شهرستان در پلیس آگاهی حاضر و پرونده در این خصوص تکمیل و به همراه متهمان در اختیار مقام قضائی قرار گرفت.

دیدگاه شما