تازه های سایت

کد مطلب: 44585
17. دى 1399 - 8:23
سخنگوی ستاد مقابله با کرونا دانشگاه علوم پزشکی همدان از ابتلای 10 مورد جدید به کرونا در استان و فوت یک مفر در 24 ساعت گذشته خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری  تحلیلی گرو،محمد طاهری گفت: با شناسایی ۱۰ بیمار جدید مبتلا به کووید ۱۹ طی ۲۴ ساعت گذشته، مجموع موارد مثبت بستری از ابتدای همه گیری ویروس کرونا تاکنون در بیمارستان‌های این استان به ۹ هزار و ۸۵۳ نفر رسید.

وی افزود: درهمین ارتباط و با فوت یک نفر دیگر از بیماران قطعی مبتلا به کووید ۱۹ طی ۲۴ ساعت گذشته، مجموع جانباختگان کرونایی استان همدان به یک هزار و ۴۲۲ نفر رسید.

طاهری اظهار داشت: تعداد مراجعان سرپایی به اورژانس بیمارستان‌ها با علائم تنفسی مشکوک به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته ۲۸۸ مورد بوده که از این تعداد ۳۳ نفر در بخش عادی و ۱۰ بیمار نیز در بخش آی.سی.یو بستری شدند، ضمن آنکه وضعیت جسمی ۳۱ نفر از این تعداد وخیم گزارش شده است.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی همدان درباره آخرین وضعیت بیماران کرونایی در شهرستان‌های استان نیز گفت: شمار بیماران کرونایی بستری(از ابتدای همه گیری ویروس کرونا تاکنون) در بیمارستان‌های اسدآباد ۳۵۸، بهار ۵۶۱، تویسرکان ۶۰۵، رزن ۳۹۳، درگزین ۱۷۳، فامنین ۱۷۲ و کبودراهنگ ۶۲۱ نفر بوده است.

طاهری افزود: همچنین یک هزار و ۸۴۵ نفر در ملایر، یک هزار و ۹۹ در نهاوند و سه هزار و ۷۵۸ نفر نیز در شهرستان همدان به این ویروس مبتلا و بستری شده اند که ۲۶۸ نفر از بیماران بستری، افراد غیربومی و از خارج استان هستند.

 تعداد بیماران کرونایی در شهرستان نهاوند بدون ثبت مورد جدید در ۲۴ ساعت گذشته در عدد ۱۰۹۹ نفر باقی ماند.

دیدگاه شما