تازه های سایت

کد مطلب: 44523
13. دى 1399 - 7:40
با احتساب این یک مورد، آمار مجموع جانباختگان کرونایی استان از ابتدای همه گیری ویروس تاکنون به یک هزار و ۴۱۳ نفر رسید

به گزارش پایگاه خبری  تحلیلی گرو، سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی همدان گفت: با احتساب این یک مورد، آمار مجموع جانباختگان کرونایی استان از ابتدای همه گیری ویروس تاکنون به یک هزار و ۴۱۳ نفر رسید.

محمد طاهری با تشریح وضعیت بیماران مبتلا به کووید ۱۹ در استان همدان، اظهار داشت: تعداد مراجعان سرپایی به اورژانس بیمارستان‌ها با علائم تنفسی مشکوک به کرونا در ۲۴ ساعت گذاشته  ۲۴۲ مورد بوده که از این تعداد ۳۹ نفر در بخش عادی و  ۱۴ بیمار نیز در بخش آی.سی.یو بستری شدند، ضمن آنکه وضعیت جسمی ۳۴ نفر از این تعداد وخیم گزارش شده است.

سخنگوی ستاد مقابله با کرونا دانشگاه علوم پزشکی همدان با اشاره به کاهش چشمگیر آمار روزانه فوتی های کرونا در استان، گفت که یک بیمار دیگر از مبتلایان قطعی به کووید ۱۹ در ۲۴ ساعت گذشته جان خود را از دست داد.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی همدان اظهار داشت: با شناسایی ۱۰ بیمار جدید مبتلا به کووید ۱۹ در ۲۴ ساعت گذشته، مجموع موارد مثبت بستری از ابتدای همه گیری ویروس کرونا تاکنون در بیمارستان‌های این استان به ۹ هزار و ۸۱۲ نفر رسید.

وی درباره آخرین وضعیت بیماران کرونایی در شهرستان های استان نیز گفت: شمار بیماران کرونایی بستری(از ابتدای همه گیری ویروس کرونا تاکنون) در بیمارستان های اسدآباد ۳۵۸، بهار ۵۶۰، تویسرکان۶۰۴، رزن ۳۹۱، درگزین ۱۶۹، فامنین ۱۷۲ و کبودراهنگ ۶۱۸ نفر بوده است.

طاهری افزود: همچنین یک هزار و ۸۳۵ نفر در ملایر، یک هزار و ۹۴در نهاوند و سه هزار و ۷۴۳ نفر نیز در شهرستان همدان به این ویروس مبتلا و بستری شده اند که ۲۶۸ نفر از بیماران بستری، افراد غیربومی و از خارج استان هستند.

دیدگاه شما