تازه های سایت

پربیننده ها

کد مطلب: 44099
10. آذر 1399 - 7:50
فرمانده سپاه شهرستان نهاوند گفت: یک‌هزار نفر از بسیجیان نهاوند در طرح حاج‌قاسم‌سلیمانی مشارکت می‌کنند.

به گزارش پایگاه خبری  تحلیلی گرو، علی مختاری در مراسم آغاز به کار طرح «حاج قاسم سلیمانی» اظهار کرد: در راستای اجرای طرح شهید حاج قاسم سلیمانی که با هدف بیماریابی و جداسازی آنان اجرا می‌شود یک‌هزار نفر از بسیجیان شهرستان برای مشارکت در اجرای طرح اعلام آمادگی کرده‌اند که در گروه‌های مختلف تقسیم‌بندی می‌شوند.

وی گفت: طرح شهید حاج‌قاسم‌سلیمانی طرحی محله‌محور و خانواده محور است که به صورت مشترک از سوی وزارت بهداشت و درمان و سازمان بسیج مستضعفین برای مقابله با همه‌گیری کرونا در سطح شهرستان اجرا می‌شود.

 فرمانده سپاه شهرستان نهاوند با برشمردن اهداف اجرای طرح افزود: تشدید نظارت بر شیوه‌نامه‌های بهداشتی و اعمال قانون، تست گسترده، هدفمند و هوشمند، بیماریابی فعال، قرنطینه و رهگیری هوشمند و آموزش و اطلاع‌رسانی و فرهنگسازی از اهداف این طرح است.

وی گفت: به منظور اجرای این طرح، شهرستان نهاوند به بیست منطقه تقسیم شده که در آن کمیته‌های عملیاتی تیم‌های مراقبتی و نظارتی و تیم حمایتی متشکل از اعضای خانه‌های بهداشت، بسیجیان و روحانیون مستقر هستند.

مختاری با بیان اینکه در این طرح علاوه بر بسیجیان، روحانیون نیز در کنار بسیجیان در اجرای طرح مشارکت دارند در ادامه از توزیع ۱۰۰۰ بسته معیشتی در راستای اجرای طرح شهید سلیمانی خبر داد.

انتهای پیام

دیدگاه شما